Нива проходить у наступну стадію кубка України (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 26 09 2013

Перша домашня перемога тернопільської команди у цьому сезоні припала лише на кубкову гру. В рідних стінах команда Яворського впевнено здолала Украгроком.

Саме кубковий матч проти "аграріїв" мав продемонструвати: чи здатна Нива вийти зі своєї ігрової кризи? Адже остання перемога жовто-зелених відбулася ще на попередній стадії цього турніру — на початку серпня. З того часу Ниву переслідували невдачі у чемпіонаті. І саме у кубковій грі цю неприємну серію було нарешті подолано.

Вчора на "Міському" стадіоні відбувся ще один кубковий матч. В 1/8 фіналу кубка, завдяки перемозі в додатковому часі, пробився ФК Тернопіль. Важкі 120 хвилин безумовно залишили по собі "шрами" на газоні. До того ж, у день гри Ниви, газон ще й переніс 70 хвилин поєдинку жіночих збірних України та Білорусі. Як могли, поляну приводили до ладу, але за дві години до матчу рясний дощ остаточно добив, і без того не ідеальний газон. Тому про технічні дії футболістам довелося забути.

Футболісти Ниви неабияк хотіли перемогти, що було помітно вже з перших хвилин гри. І вже на 6-ій хвилині Ігор Мельник переправив м'яч у ворота після кутового (1:0). Надалі тернополяни володіли ініціативою, але показати на такому полі змістовну гру було важко обом командам. Проте чи не вперше у сезоні, Нива справді бігла, чіплялася та боролась за кожен м'яч. Але помилки, особливо в обороні, таки були. Там де не справлялися захисники — команду виручав Андрій Новак, який блискуче провів поєдинок і кілька разів відвів від своїх воріт неабиякі загрози.

У середині тайму Нива забила вдруге. Знову головною дійовою особою епізоду став Ігор Мельник. Сам заробив і сам реалізував пенальті (2:0). До завершення тайму гра заспокоїлася. Давалося взнаки поле, яке більше нагадувало город. За таких умов футболісти обох команд часто падали та у простих моментах губили м'яч.

А друга половина зустрічі розпочалася із голу-красеня від Андрія Кікотя, який не часто виходить в основі Ниви. Півзахисник наважився на удар з дальної відстані і м'яч від перекладини влетів у ворота Украгрокома (3:0).

Фактично після третього голу гра остаточно переросла у "фігурне катання". Виною всьому — газон. Гості ще намагалися створити небезпеку біля воріт Новака, але голкіпер Ниви у цей день діяв бездоганно.

Єдине, чим запам'яталася кінцівка матчу, це вилучення Андрія Кікотя. За шість хвилин до кінця гри він отримав другу жовту картку та покинув поле достроково.

Таким чином Нива перериває тривалу безвиграшну серію і готується до наступної домашньої гри у чемпіонаті. 29 вересня у Тернополі Нива зіграє з харківським Геліосом.