ФК Тернопіль переміг у матчі лідерів (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 22 09 2013

Непросту, але заслужену перемогу здобули підопічні Василя Івегеша у 13-му турі Другої ліги. ФК Тернопіль здолав черкаський Славутич.

На своєму полі тернополяни ще не програвали черкаському колективу. Минулого року Славутич був битий у Тернополі спочатку (3:0), а потім (3:2). Гості, які перед матчем випереджали Тернопіль на 4 очки, прагнули зламати цю статистику і ще впевненіше закріпитися на верхньому рядку турнірної таблиці. Але Славутич напоровся на серйозний опір з боку муніципалів, які вдома гіркоти поразок не знають і ще раз довели, що поїхати з нашого міста з очками — завдання надважке.

Як і годиться господарям, футболісти Тернополя розпочали матч активніше за суперника. Зазначимо, що участі у матчі не брав один з лідерів команди — Василь Чорний через дискваліфікацію. Проте відсутність зв'язуючої ланки ФК Тернопіль не позначилася на діях господарів. У середині тайму тернополяни подали два поспіль кутових удари. Спочатку Сергій Полянчук перевірив на міцність стійку воріт гостей, а наступний корнер результат приніс. Спритний Богдан Семенець опинився у потрібному місці та у потрібний час, переправивши круглого у ворота (1:0).

Проте радість вболівальників ФК Тернопіль була не довгою. За кілька хвилин гості рахунок зрівняли. Колишній гравець тернопільської Ниви Ярослав Захаревич прострілив у штрафний майданчик муніципалів, звідки Федір Ємельянов переправив м'яч у сітку Плетеницького (1:1).

Та за три хвилини футболісти ФК Тернопіль знову отримали привід для радості. Арбітр призначив пенальті у ворота Славутича за гру рукою. До м'яча підійшов останнім часом штатний пенальтист команди — Сергій Атласюк, який у цьому сезоні ще не промахнувся. Проте виграти дуель у черкаського голкіпера захиснику муніципальної команди не вдалося і на перерву команди вирушили за нічийного результату.

Після перерви швидкості обох команд дещо впали, а слизьке поле після дощу стало наслідком того, що гравці допускали багато браку у грі. Вирішальний гол матчу відбувся на 55-ій хвилині, коли футболіст Славутича Олександр Крещик зрізав м'яч у власні ворота (2:1).

Отримавши перевагу, гравці ФК Тернопіль "сіли" в оборону, а черкащани намагалися врятувати хоча б одне очко. Але вдруге засмутити Миколу Плетеницького гостям не вдалося.

ФК Тернопіль після перемоги над лідером, залишився на третьому рядку турнірної таблиці, але скоротив відставання від першого місця до двох очок. Тепер лідером Другої ліги є горностаївський Мир, який скористався поразкою Славутича та повернув собі лідерство.