МИРна нічия ФК Тернопіль

категорія: Футбол | дата: 17 09 2013

Як і очікувалося, матч лідерів Другої ліги вийшов насиченим на боротьбу, а команди переможця не визначили.

Футбольний клуб Тернопіль за певних обставин міг очолити турнірну таблицю Другої ліги. Підопічним Василя Івегеша для цього потрібно було не лише перемагати на виїзді горностаївський Мир, але і сподіватися на осічки конкурентів.

З перших хвилин матчу тернополяни розпочали активно пресингувати господарів і на 13-ій хвилині рахунок було відкрито. Точним ударом відзначився Василь Чорний (0:1). Проте і горностаївська команда, після останніх невдач у чемпіонаті, мала намір не залишити лідируючі позиції. Господарі не лише вдало відбивалися від атак Тернополя, але й зрівняли рахунок на 66-ій хвилині матчу (1:1).

Свідченням того, що на полі була справжня боротьба стало те, що головний арбітр матчу показав футболістам обох команд аж 9 жовтих карток. Дві з них — в пасиві одного гравця — Андрія Головка з команди Мир. Як наслідок, з 88-ї хвилини горностаївська команда догравала матч у меншості, але нічию втримала.

Після 12-го туру одноосібне лідерство у Другій лізі захопив черкаський Славутич. Мир з Горностаївки — другий, а ФК Тернопіль піднявся на одну сходинку вище і тепер посідає третє місце.