Про нас
увійти

Суперника ФК Тернопіль можуть зняти з чемпіонату

категорія: Футбол | дата: 16 09 2013
Суперника ФК Тернопіль можуть зняти з чемпіонату

Хмельницьке Динамо вже сьогодні можуть зняти з чемпіонату. Клуб досі не заплатив ані копійки внеску.

Професіональна футбольна ліга України пішла на зустріч хмельницькому Динамо та відстрочила йому сплату внесків для участі у чемпіонаті Другої ліги сезону 2013/2014 років.

Відповідно до чинного регламенту, керівництво "динамівців" повинне було до 5 липня заплатити 98 тисяч гривень, а до 15 вересня перевести на рахунок ПФЛ ще 68 тисяч гривень. Проте цього не зробило.

— У хмельницького "Динамо" заборгованість становить 166 тисяч гривень. Ми пішли їм на зустріч, але обіцянки керівництва клубу так і залишилися обіцянками. Виходить так, що участь хмельничан у чемпіонаті оплачують інші команди і їх це справедливо обурює. ПФЛ постійно намагається йти на зустріч, але, якщо до 15 вересня керівництво Динамо не сплатить бодай половини, ми вимушені будемо зняти команду з чемпіонату, — запевнив президент Професіональної футбольної ліги Мілетій Бальчос.

Окрім прострочених 166 тисяч гривень, Динамо також потрібно буде сплатити до 15 лютого ще 29 тисяч 681 гривню третьої частини внеску, пише ye.ua.

Нагадаємо, що у 11-му турі ФК Тернопіль провів виїздний матч проти хмельницького Динамо. Підопічні Василя Івегеша поступился (2:1).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook