Нива дивом рятується у матчі з Титаном (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 15 09 2013

Безвиграшна серія тернопільської Ниви все таки продовжилася. Попри обіцянки тренера, Нива не зуміла виграти у армянського Титана.

Уже до 15-ї хвилини матчу фанатський сектор тернопільської Ниви покинув матч. Причиною цьому стала бездарна гра футболістів на старті поєдинку. До цього моменту Нива вже "горіла" від середняка чемпіонату (0:2) і надій бодай на нічию не було.

Вкотре господарі першої ліги матч розпочали з провалу. Ігор Яворський виставив на гру бойовий склад. Не вистачало лише травмованого Сергія Загинайлова у якого проблеми із задньою поверхністю бедра. Нива першою провела свою атаку, а Титан відповів голом. Футболісти з Армянська розрізали оборону Ниви, як "ніж масло". Все, що залишалося зробити гравцю гостей — це влучити у пусті ворота Новака. З чим він успішно впорався (0:1).

Нива знову ж таки пішла вперед, а забив знову Титан. Цього разу індивідуальну майстерність продемонстрував Сергій Кравченко. Отримавши пас із глибини, він випередив захисника Ниви і катнув м'яч повз голкіпера (0:2). Справи у команди Яворського були вкрай погані, але команда рук не опускала. На довгий час тернополяни закрили армянських футболістів на своїй половині поля. Кілька разів блискучу реакцію демонстрував кіпер Титана, а ще у кількох епізодах гравці банально не влучали у рамку воріт.

Найбільш активними у першому таймі були Ігор Мельник та новоспечений капітан Ниви Григорій Баранець. Проте обоє відзначилися вже після перерви. Перший — голом, другий — вилученням.

Після перерви Нива надалі шукала щастя поблизу штрафного майданчика гостей. І на 66-ій хвилині таки знайшла. Ігор Малиш отримав хорошу передачу від партнера, перебуваючи у штрафному майданчику Титана, і спокійно реалізував свій момент (1:2).

Забитий гол вселив у футболістів нову надію врятувати гру і вони пішли впереш. Стовідсоткову нагоду втратив Сергій Шестаков. Замість того, щоб пробити у ворота, він, з убивчої позиції, "зарядив" у перекладину Титана. Проте у наступній атаці Нива отримала право на пенальті. Активність Григорія Баранця призвела до фолу на ньому і арбітр вказав на точку. Штатний пенальтист Ниви Ігор Мельник зі своїми обов'язками впорався (2:2).

А от Григорій Баранець свою команду таки підвів. На полі виникла сутичка між гравцями обох команд, а капітана Ниви нагородили жовтою карткою, яка була для нього другою. Слідом за жовтою, Баранцю була продемонстрована і червона картка, вже друга для футболіста у цьому сезоні.

Фактично епізод із вилученням став останнім із тих, які можна запам'ятати у цій грі. Нива знову не перемогла і була близькою щоб програти. Прокляття домашніх невдач не було зняте, а тому вболівальникам знову доведеться зачекати кращих часів.