Про нас
увійти

На універсіаді в Тернополі студенти з викладачами зіграють футбол на "Міському" стадіоні

категорія: Футбол | дата: 12 09 2013
На універсіаді в Тернополі студенти з викладачами зіграють футбол на

У Тернополі вперше пройде Студентська універсіада. Її урочисте відкриття відбудеться 21 вересня на набережній Тернопільського ставу.

У програмі заходу — змагання з міні-футболу, волейболу, стрітболу, cheerleader, перегони на туристичних катамаранах, саморобних човнах та веслування на туристичних байдарках. Універсіада триватиме два дні і має на меті пропаганду здорового способу життя, фізичної культури і спорту.

— Тернопіль називають студентською столицею, — зазначив заступник міського голови, "свободівець" Леонід Бицюра. — Переконаний, універсіада це підтвердить. Захід покликаний згуртувати студентів різних вишів Тернополя у єдину команду. На сьогодні ми зареєстрували 5 команд. Це студенти Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, Тернопільського державного медичного університетуiменi I. Горбачeвського, Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя, а також збірна студентів Тернопільського комерційного інституту. Можливо, до кінця тижня цей список ще продовжиться.

Родзинка універсіади — показовий матч серед команд викладачів вишів міста та студентів, який відбудеться 22 вересня на міському стадіоні.

— Такий захід ми проводимо вперше, але сподіваємося: універсіада "приживеться" серед студентів Тернополя, — наголосив начальник відділу молоді та спорту управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради Андрій Рибак. — Згідно з умовами універсіади, участь у ній заборонено брати студентам-спортсменам. Таким способом ми сподіваємося залучити якомога більше студентів–аматорів.

Джерело: Доба

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook