Дубль Семенця — перемога ФК Тернопіль (ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 12 09 2013

В 11-му турі Другої ліги муніципальній команді з Тернополя вистачило менше 15-ти хвилин, щоб здобути перемогу над Реал Фармою з Овідіополя.

Для ФК Тернопіль — це вже шоста поспіль перемога вдома — абсолютний результат. При цьому лише в матчі проти херсонського Кристалу підопічні Івегеша забивали суперникам менше трьох голів, решта матчів — завершувалася розгромом. Не вийнятком став і поєдинок проти овідіопольців, які за весь матч так і не запам'яталися нічим особливим. Не прибув до Тернополя і новий тренер Реал Фарми — відомий футболіст Тамерлан Гусейнов.

Попри всі побоювання, футбольний клуб Тернопіль вийшов на гру у бойовому складі. Травмовані Микола Плетеницький та Віталій Богданов були в основі. Одразу ж тернополяни почали насідати на ворота гостей і вже на другій хвилині рахунок було відкрито. Автором першого голу став Богдан Семенець. Після скидки від партнера, він поборовся із захисниками і голкіпером та проштовхнув м'яч у ворота (1:0). Воротар Реал Фарми намагався довести, що круглий не перетнув лінію воріт, але арбітр з Дніпропетровська чітко вказав на центр поля.

За лічені хвилини після голу міг відзначатися Віталій Богданов, а згодом і Богдан Семенець. Проте неточності партнерів виправив Роман Гаврилюк. Реактивний Семенець вкотре проривався у штрафний майданчик Реал Фарми, але був жорстко зупинений захисником майже на лінії штрафного майданчика. Захиснику — жовта, Тернополю — небезпечний штрафний. Віталій Богданов повз м'яч пробіг, а Роман Гаврилюк, як рукою, поклав другий гол у ворота гостей (2:0).

Ще за кілька хвилин класичний гол до свого активу записав Богдан Семенець, якому асистував...голкіпер Микола Плетеницький. Воротар ввів м'яч у гру далеким ударом, захисник Реал Фарми не влучив по м'ячу і той потрапив точнісінько на хід Богдану, який в таких моментах почувається більш ніж впевнено. Все що залишалося форварду, це пробити повз голкіпера і зі своєю місією форвард впорався навімінно (3:0).

Гостей матчу таких хід подій відверто шокував. За традицією віковий президент та гравець Реал Фарми Микола Лиховідов відіграв свої законні 15 хвилин та покинув поле щоб керувати діями гравців вже з лави запасних.

Перший момент біля воріт ФК Тернопіль гості створили лише у середині першого тайму. Та й то, сприяла цьому помилка капітана команди Кондзьолки. Але пробити по воротах Плетеницького футболіст з Овідіополя, як слід, не зумів.

ФК Тернопіль, відчувши всю безпорадність опонента, міг і хотів забивати ще. Тільки Василь Чорний за перший тайм двічі обстріляв каркас воріт суперників. Спочатку його дальній удар прийняла на себе поперечина, а потім один із лідерів муніципального клубу замикав навіс з кутового — стійка.

Активність тернополян у першому таймі, після перерви змінилася на пасивність. Підопічні Василя Івегеша, володіючи суттєвою перевагою у рахунку, не спішили тратити сили та атакувати. Навіть попри пасивні дії господарів, футболісти з Овідіополя не зуміли забити бодай гол престижу. Та й особливої небезпеки біля воріт Плетеницького у другому таймі не було. Реал Фарма, схоже, змирилася з поразкою ще після третього взяття воріт.

На останніх хвилинах Василь Івегеш дав понюхати пороху Другої ліги одному з новачків клубу Роману Сурмаю, який у своєму дебютному матчі відмітився жовтою карткою.