Про нас
увійти

Воротарю ФК Тернопіль вибили зуби

категорія: Футбол | дата: 09 09 2013
Воротарю ФК Тернопіль вибили зуби

Західноукраїнське дербі Другої ліги між хмельницьким Динамо та ФК Тернопіль залишило по собі двояке враження і не виключено, що Федерація футболу України ще вживатиме за його результатами штрафні санкції до господарів.

На початку другого тайму почали здавати нерви у президента ФК Динамо Валерія Крохана. Він взявся крити матом суддів, потім — своїх футболістів, а невдовзі, наче якийсь бандюк, розмахуючи руками, пішов щось доводити тренеру ФК Тернопіль Василю Івегешу.

Як наслідок суддя видалив його з лави запасних господарів і той відправився на трибуни. Але й там не вгамувався. Крохан почав підбурювати вболівальників і вже з трибун понеслася добірна лайка та непристойні вигуки.

Цей емоційний пресинг відбився на гравцях Динамо, які заграли вкрай жорстко, а іноді без сенсу грубо. Почалися підкати прямими ногами, які несли небезпеку серйозної травми для суперників, силові зіткнення.

На 77-ій хвилині, коли наш воротар Микола Плетеницький уже зафіксував м’яч руками, на нього грубо накотився Османов, який на прямих ногах заїхав кіперу бутсами прямо в обличчя. І хоч за грубе порушення "динамівець" отримав червону картку, Плетеницькому від цього легше не стало.

В запалі боротьби він ще не особливо усвідомив, що трапилося, і не просив заміни. Зрештою, випускати у матч-"бійню" молодого воротаря Івана Мельника тренеру теж було ризиковано. Як наслідок, під завісу матчу було пропущено другий гол.

Дорогою додому автобус доводилося двічі зупиняти, оскільки нашого воротаря нудило, у нього запідозрили струс головного мозку. Щойно приїхавши в Тернопіль його відвезли в лікарню, де Миколі наклали шви на розірвану губу, також у нього було розсічене підборіддя та зламано 2 зуби. Наразі під питанням, чи зможе він грати у середу, 11 вересня у важливому поєдинку ФК Тернопіль з Реал-Фарма. До того ж, травму отримав Богданов, тож і він, найімовірніше, не зможе зіграти в домашньому поєдинку.

Тим часом у ФК Тернопіль сподіваються, що ФФУ застосує штрафні санкції до ФК Динамо, адже зухвалі вихідки президента та його вилучення було зафіксовано у післяматчевому протоколі інспектором матчу. Водночас хмельницька сторона відмовилась надати відеозапис моментів, в яких чітко видно неспортивну поведінку господарів.

Наразі залишається чекати, яке рішення приймуть чиновники ФФУ.

Джерело: 0352.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook