Про нас
увійти

Лідер Тернопільського району зазнає фіаско

категорія: Футбол | дата: 09 09 2013
Лідер Тернопільського району зазнає фіаско

Пройшов черговий, 16, тур чемпіонату Тернопільського району з футболу. Знову жарко стає на верхніх шаблях турнірної таблиці першості, повідомив Номер один заступник голови Тернопільської районної федерації футболу Юрій Бучинський.

Так, лідери з Грабівців зазнали фіаско в Великих Бірках, програвши з рахунком (0:5). Футболісти з Великої Березовиці після кількох домашніх поразок нарешті порадували своїх прихильників, позтрощивши команду з Плотичі (9:2). А представники з Великих Гаїв і Шляхтинців так і не зуміли підібрати ключі до воріт — нічия (0:0).

Команда з Грабівців продовжує лідирувати, маючи в активі 34 очка, Великі Бірки мають 32 очки, Шляхтинці — 30, а Дубівці — 29 і гру в запасі.

Цікаво проходить боротьба між командами, які перебувають в нижній  частині турнірної таблиці. Так, після перемоги команди з Озерної над представниками з Великого Глибочка (1:0), відразу три команди мають по тринадцять очок. Це вже згадані футболісти з Озерної і В.Глибочка, а також представники з Домаморича. Вони замикають турнірну таблицю. Не кращі показники і в команд з Білої — 14 очок і Івачева — 17 очок.

В друій лізі зустрічі завершилися з такими рахунками: група  А — Лозова – Підгороднє (1:3), Гаї Шевченківські – Курівці (6:1), Забойки – Плотича-2 (3:1), Петрики-2 – Стегниківці (9:5), Пронятин – Довжанка (1:1), група Б — Петрики – Баворів (3:5), Буцнево – Білоскірка (2:5), Мишковичі – Прошова (4:1), В.Березовиця-2 – Товстолуг (0:6), В.Лука – Ігровиця (+:-), група В — Ангелівка-Романівка – Динамо (6:2), М.Ходачків – Смиківці (4:3), Дичків – Жовтневе (0:0). Гаї Шевченківські-2 – Ступки (+:-).

Тут в двох групах є команди, які відірвалися від свої переслідувачів. В групі А це команда з Гаїв Шевченківських, в активі якої 38 очок, в групі Б — представники з Товстолуга, які  також набрали 38 очок. В групі В боротьба за перше місце точиться між футболістами з Дичкова (29 очок), Байківців (27 очок) і Динамо (25 очок).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook