Нива та Карпати сильнішого не виявили

категорія: Футбол | дата: 07 09 2013

Сьогодні, 7 вересня, тернопільська Нива у Львові провела спаринг з представником Прем'єр-ліги — Карпатами. Гра завершилася нічиєю — (1:1).

Аналізуючи гру, перше, що слід відзначити, так це бойовий характер гри. По тому як самовіддано діяли команди, не шкодуючи ні себе ні суперника, поєдинок аж ніяк не був схожий на товариський. Свідченням й цього є три жовті картки вже у першому таймі.

Карпати одразу ж перейшли на половину поля гостей і вже в першій атаці Голодюк справа під гострим кутом потужно пробив у ближню шістку — кіпер не без проблем лише з другої спроби вибив круглого на корнер. Але уникнути швидкого гола підопічним Ігоря Яворського не вдалося. Бартуловіч, отримавши діагональну передачу від Страшкевича, поблизу лицьової лінії на лівому фланзі, прострілив низом і Васіну залишалося лише підставити ногу — (1:0).

Забивши м’яч, Карпати не заспокоїлися і продовжували тиснути на ворота Ниви. Але до гострих моментів справа не доходила. Натомість тернополяни на 15-й хвилині мали хорошу нагоду зрівняти рахунок. Спочатку дальній удар Мельника Ільющенков перевів на кутовий а після подачі корнера захисники "левів" дали пробити з близької відстані — круглий залишив межі поля, облизавши поперечку.

Після цього пішла гра на зустрічних курсах. Кожна з команд намагалася захопити ініціативу, але по-справжньому гаряче поблизу воріт було лише на 25-й хвилині коли Страшкевич, зігравши в коротку стіночку з Тищенком на правому фланзі, вистрілив щосили метрів з 12-и. Воротар Ниви був безсилим врятувати ситуацію, але йому на допомогу прийшла поперечка — як відомо штанга — найкращий друг воротаря.

Другий тайм розпочався з атак Карпат і вже на 48-й хвилині простріл Бартуловіча з лівого флангу мав замикати Марселіньо. Але зіграв незграбно — намагаючись розвернутися, опинився на газоні. А за три хвилини Васін, отримавши м’яча з глибини, увірвався в карний, але не пробив одразу, намагаючись обіграти захисника. Та в підсумку останній таки зумів заблокувати удар форварда "левів".

Ще одну нагоду відзначитися Васін не використав на 55-й хвилині. Але цього разу здорово зіграв воротар Ниви Новак, який відмінно зреагував на постріл Дениса з лічених метрів.

Не зумівши подвоїти власну перевагу в рахунку, Карпати дозволи супернику вирівняти гру а з часом і рахунок. На 67-й хвилині Мельник, якого партнери кинули в прорив лівим флангом, увірвався в карний майданчик господарів. Ільюшенков кинувся в ноги тернополянину і той опинився на газоні. Арбітр матчу без вагань вказав на точку. Сам постраждалий бездоганно виконав вирок, розвівши круглого і воротаря по різних кутах.

Пропустивши гол у відповідь, зелено-білі дещо активізувалися. На 73-й хвилині непогану нагоду вивести свою команду вперед змарнував Елла. Камерунець увірвався в штрафний майданчик але Новак стрибком в ноги ліквідував небезпеку. Гості на це відповіли за три хвилини красивим пострілом Гірського метрів з 22-х під поперечку — Ільющенков не менш ефектно перевів м’яча на корнер.

Карпати атакували до самого фінального свистка, намагаючись вирвати перемогу, але забути другий м’яч їм так і не вдалося. Втім, не менш гостро контратакували і підопічні Ігоря Яворського. Однак, їм також не вдалося довести до логічного завершення свої намагання відзначитися ще одним голом. Тож галицьке дербі в підсумку закінчилося насправді бойовою нічиєю — (1:1).