ФК Тернопіль сенсаційно поступається у Хмельницькому

категорія: Футбол | дата: 06 09 2013

Муніципали, попри статус фаворита матчу, пропустили наприкінці два голи та втратили перемогу. Засмутив ФК Тернопіль екс-нападник тернопільської Ниви — Олександр Лакуста.

Матч у Хмельницькому, здавалось, не повинен стати серйозною перепоною для ФК Тернопіль щоб продовжити свою переможну серію. У трьох останніх турах підопічні Василя Івегеша неодмінно здобували перемоги — дві домашні та одну виїздну. Проте і хмельницька команда в останніх трьох іграх здобувала позитивний результат (дві перемоги та нічия). Але, на користь тернополян говорив той факт, що команда — зіграна та провела разом не один матч. Щодо Динамо, то команда Вадима Крохана лише перебуває на шляху формування. Проте футболісти Тернополя, схоже, недооцінили опонента.

Але все розпочалося, як ніколи добре для гостей. Вже на 5-ій хвилині півзахисник ФК Тернопіль Роман Гаврилюк засвітив на табло своє прізвище, відкривши рахунок у грі (0:1). Надалі перевагою володіли футболісти з Тернополя.

Переламним моментом у грі стала 75-та хвилина. Екс-форвард тернопілської Ниви Олександр Лакуста зрівняв рахунок у грі. Варто відзначити, що у цьому епізоді жахливу помилку допустив воротар Тернополя, який не влучив по м'ячу і той закотився у ворота (1:1). На цьому форвард Динамо не зупинився і на 90-ій хвилині головою приніс сенсаційну перемогу хмельничанам (2:1). Зазначимо, що останні 10 хвилин матчу господарі догравали у меншості. Червону картку перед собою побачив ще один екс-футболіст тернопільської Ниви — Редван Османов.

Тож 8-матчева безпрограшна серія ФК Тернопіль несподівано перервалася у Хмельницькому. А Динамо, схоже, переживає період піднесення.