Про нас
увійти

Наступний суперник ФК Тернопіль — Динамо

категорія: Футбол | дата: 04 09 2013
Наступний суперник ФК Тернопіль — Динамо

Динамо (Хмельницький)

Рік заснування — 2009

Головний тренер — Вадим Крохан

Веб-сайт: fcpodillya.km.ua (фан-сайт)

Кольори клубу — білий, синій

Назва стадiону: "Поділля", 12000 місць

Історична довідка:

1960 року під прапором Хмельницької обласної ради товариства "Динамо" команда почала сезон майстрами класу "Б". Дебют виявився невдалим. 1963 рік приніс реорганізацію футбольного господарства країни. Було створено другу групу класу "А", до якої увійшли 16 команд з класу "Б", де опинилося і хмельницьке Динамо. Під керівництвом головного тренера Є. П. Лемешка і його помічника Ю. А. Аванесова команда займала місця: 1964 рік — 7 місце; 1965 рік — 10 місце. Найбільший успіх прийшов до команди Динамо 1966 року — 1 місце у першій зоні, у другій — Авангард Жовті Води. У фінальних поєдинках зустрічалися тричі, два матчі закінчилися внічию, а третя принесла перемогу Авангарду. 1975 року команда переходить під керівництво областної організації профспілок і змінює назву.

2 березня 2009 року рішенням бюро ПФЛ правонаступником КП ФК Поділля-Хмельницький визнано ТОВ "ПФК Динамо м. Хмельницький". Всі працівники ФК Поділля, за бажанням, могли продовжити свою роботу вже в Динамо. Водночас було запрошено Володимира Реву на посаду головного тренера команди, а також футболістів Сергія Дітковського, Євгена Нікітіна, Василя Козіброду, Сергія Реву, Олександра Ткачука. Таким чином, другу половину сезону 2008/2009 років новий хмельницький професійний футбольний клуб проводить під егідою обласного фізкультурно-спортивного товариства Динамо і завершує її на 8 місці у своїй групі другої ліги. 17 червня 2009 було звільнено Володимира Реву та призначено нового тренера. Ним став один з найкращих футболістів в історії подільського футболу Віктор Муравський, який у 1999–2002 роках двічі очолював Поділля.

Сезон 2009-2010 років Динамо завершило на 5-й сходинці. Наступну першість України з футболу команда провела доволі опосередковано. Після 1-го кола хмельничани займали 9 місце у своїй групі. У січні 2011 року головний тренер клубу Віктор Муравський подав у відставку. До травня команда грала під керівництвом в.о головного тренера Олександра Порицького. Від травня до жовтня, окрім вересня, на посаді головного тренера хмельницького клубу перебував Микола Роздобудько. Після розгромної поразки у Івано-Франківську від Прикарпаття, хмельницьке Динамо очолив новий тренер. Колишній гравець Поділля та інших хмельницьких команд, Вадим Крохан працює головним тренером дотепер.

У минулому сезоні хмельницьке Динамо посіло 10-те місце у групі А.

За матеріалами Вікіпедії

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook