Спортсмени з Кременця привезли з Івано-Франківщини десять медалей

категорія: Футбол | дата: 03 09 2013

Команда Кременецької СДЮШОР представила Тернопільщину відразу на двох турнірах — міжнародних змаганнях зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства "Кубок Карпат", що 23-24 серпня відбувались у селищі Ворохта Івано-Франківської області, і "Кубку Гуцульщини", який 25 серпня проходив у місті Верховина.

В її складі виступало шестеро спортсменів, і всі вони повернулись додому з медалями. Готував команду тренер-викладач Василь Нікіфорук, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Щодо результатів виступів спортсменів з Тернопільщини на "Кубку Карпат", то, як розповів Василь Нікіфорук, 23 серпня у стрибках на трампліні потужністю К-70 метрів брали участь представники вікової категорії 1998 рік народження та молодші. Тут кременчанин Сергій Малищик став срібним призером змагань, а його колега по команді Степан Пасічник здобув "бронзу".

24 серпня у програмі змагань були стрибки на трампліні потужністю К-90 метрів, де виступали чоловіки та юніори. В результаті серед чоловіків член національної збірної України зі стрибків Андрій Климчук виборов срібну нагороду, а Олег Вілівчук став четвертим.

Ще одні змагання зі стрибків на лижах з трампліну — "Кубок Гуцульщини" — відбулися 25 серпня у місті Верховина, що теж на Івано-Франківщині. За словами Василя Нікіфорука, це традиційні дитячі змагання. Таким чином, серед дітей 2001-2002 року народження на трампліні потужністю К-50 метрів Іван Пилипчук зайняв друге місце, а Віталій Гребенюк став третім. Ще дві медалі вибороли юні спортсмени з Кременця на трампліні потужністю К-20 метрів: Андрій Пилипчук завоював золоту медаль, а Артем Куцевич — бронзову.

Серед дівчат на трампліні К-15 метрів у віковій категорії 2002 рік народження і молодші Ельвіра Бескровна виборола друге місце. Ще однією призеркою стала Тетяна Пилипчук, яка показала третій результат.

Паралельно із дитячими змаганнями відбувались і старти ветеранів. Відтак, на трампліні К-50 Василь Нікіфорук став чемпіоном змагань, посівши перше місце. До речі, сьогодні Василь Нікіфорук вирушає до Чехії, де з 4 до 7 вересня в місті Рожнов проходитиме Чемпіонат світу серед ветеранів зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства.

А 7-8 вересня національна збірна України, у складі якої виступатимуть кременчани Андрій Климчук, Степан Пасічник та Дмитро Мазурчук, змагатиметься у Польщі. Там у місті Закопане відбуватиметься відкритий Чемпіонат республіки Польщі зі стрибків на лижах з трампліну.