Про нас
увійти

Олег Когут з Тернополя судитиме юніорів Карпат і Арсенала

категорія: Футбол | дата: 02 09 2013
Олег Когут з Тернополя судитиме юніорів Карпат і Арсенала

Комітет арбітрів Федерації футболу України призначив суддів на ігри 7-го туру групового етапу першості країни серед юніорських команд клубів Прем’єр-ліги сезону 2013/2014. Поєдинок між командами U-19 львівських Карпат та київського Арсенала обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Олегом Когутом з Тернополя.

Поєдинок юніорської команди Карпат з однолітками зі столичного Арсенала відбудеться в середу, 4-го вересня, на полі стадіону "Локомотив" у Раві-Руській.

Олег Когут (зріст — 176 см, вага — 65 кг) народився 8-го квітня 1990 року. Мешкає в Тернополі. Має вищу освіту – закінчив Тернопільський державний педагогічний університет.

Суддівством зайнявся у 2007 році. До 2009 року обслуговував матчі регіонального рівня. У 2009–2011 роках судив поєдинки Дитячо-юнацької футбольної ліги України та першість країни серед аматорів. З 2012 року — арбітр Другої ліги чемпіонату України.

У середу асистентами Олега Когута на лінії працюватимуть Тарас Семанюк та Ігор Дебенко (обидва — Івано-Франківськ). Функції четвертого арбітра виконуватиме Юрій Суряк (Львів).

Спостерігачем арбітражу та делегатом від Федерації футболу України призначений Віталій Дем'яненко (Мукачеве).

Джерело: ФК Карпати

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook