Захисники ФК Тернопіль обіграли Арсенал-Київщину

категорія: Футбол | дата: 01 09 2013

Найцікавіші моменти у матчі відбулися лише після перерви. Тернополяни тричі забили суперникам після стандартів.

ФК Тернопіль три тижні тому впорався з білоцерківською командою на виїзді. Команди зустрічалися на другому попередньому етапі кубка України. У домашній грі підопічні Василя Івегеша теж були фаворитами.

Наставник тернополян виставив на гру абсолютно бойовий склад. Після травми повернувся в обойму команди Василь Чорний. Але, схоже, що один з лідерів Тернополя не набрав оптимальних фізичних кондицій.

Попри статус фаворита, Тернопіль на старті поєдинку особливо вперед не рвався. Це дозволило гостям заволодіти певною ігровою перевагою. Тернополяни діяли доволі просто. Відібравши м'яч, гравці ФК Тернопіль постійно шукали попереду Богдана Семенця, який очікував свого шансу.

Арсенал діяв доволі грамотно і кілька разів турбував голкіпера Миколу Плетеницького. Проте особливих дивідендів атаки "канонірів" їм не приносили. Восновному обидві команди грали на рівних — від воріт до воріт. Найнебезпечніший момент у першому таймі створили таки господарі. Роман Гаврилюк, перебуваючи у штрафному майданчику Арсеналу, скинув під удар Богдану Семенцю, якого ніхто не опікав. Проте форварду забракло влучності.

На противагу першому тайму, друга половина зустрічі видалася вкрай результативною. Василя Чорного у перерві замінив Сергій Полянчук. Заміну провів і тренер білоцерківців Вадим Мандрієвський. На 54-ій хвилині Тернопіль таки розмочив рахунок. За кілька метрів від лінії штрафного майданчика муніципали заробили штрафний. Розігравши м'яч, захисник Степан Клекот потужним ударом вразив ворота опонентів. Голкіпер Арсеналу, через скупчення гравців, не бачив удару, а тому допомогти нічим не зміг (1:0).

Проте не пройшло і хвилини, як рахунок на табло став рівним. Тернополяни, схоже, розслабилися і гості з Білої Церкви у першій же атаці рахунок зрівняли. Швидкий випад гостей завершив точним ударом Сергій Рябцев, якого партнери вивели на побачення з Плетеницьким. До речі, Сергій Рябцев вже не вперше відзначається у воротах ФК Тернопіль. Минулого року, перебуваючи у складі тернопільської Ниви, форвард забивав муніципальному клубу.

Але на цьому голи не завершилися. Тернопіль розпочав з середини поля і знову кинувся у атаку, заробивши кутовий. Богданов подав, а центральний захисник Сергій Атласюк забив свій п'ятий! гол у сезоні (2:1).

Після третього голу за чотири хвилини гра заспокоїлася. "Каноніри" спробували відігратися, але оборона Тернополя приводів засумніватися у своїй кваліфікації більше не давала. Останні хвилини пройшли під диктовку господарів і на 84-ій хвилині вони остаточно поховали всі надій команди Мандрієвського. Богданов знову навісив з кутового, а ще один центральний оборонець Ігор Курило головою вколотив круглого у сітку — (3:1).

До фінального свистка обидва тренери провели по кілька замін, випускаючи молодь. Після цієї перемоги ФК Тернопіль піднявся на третью сходинку у турнірній таблиці.