Відбулися перші матчі кубка "Козацької слави"

категорія: Футбол | дата: 02 11 2011
Відбулися перші матчі кубка

В середу 26 жовтня відбулися перші матчі Кубка "Козацької слави". Ці змагання проводить обласна федерація футболу. Відомо, що стартувало вісім команд. Вони грають на виліт, спершу вдома, а потім на виїзді.

У Добровлянах зустрічалися місцева однойменна команда, а також колектив із села Ягільниця, що на Чортківщині.

Господарі зразу ж пішли вперед на ворота суперників. І вже на другій хвилині матчу після подачі кутового гол-красень у ворота суперників забив Янчик. Добровляни, напевно, подумали, що суперників можна буде обіграти дуже легко, але опоненти не зламались і зразу ж пішли відігруватися. На 20 хвилині матчу після удару із-за меж штрафного майданчику, господарі пропускають гол і все потрібно було починати з початку. Не довго тримався нічийний рахунок. Вже на 31 хвилині матчу господарі знову виходять вперед. Суперники хотіли зробити штучний офсайд, але помилися і все той же Янчик оформив дубль. Але під завісу першого тайму, штрафний удар майстерно виконали гості і команди пішли на перерву за рахунку 2:2.

Другий тайм почався з атак обох команд, але голів багато не було. Єдиний гол у другому таймі провели гості на 65 хвилині і тим самим встановили остаточний рахунок 3:2 на користь команди з Ягільниці. Господарі мали моменти, щоб зрівняти рахунок і навіть вийти вперед, але фортуна відвернулася від футболістів із Добровлян.