Збірна Придністров'я вдруге тріумфує у Тернополі (ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 30 08 2013

Вчора, 29 серпня, на "Міському" стадіоні відбувся фінальний матч другого чемпіонату Світу з футболу серед команд українських діаспор.

У фіналі зустрічалися збірні Придністров'я та Естонії. Саме придністровці минулого року виграли перший подібний чемпіонат, а тому мали всі шанси вдруге повезти трофей додому.

Більшу частину матчу все йшло за планами збірної Придністров'я, але у другому таймі Естонія, реалізувавши пенальті, зрівняла рахунок (2:2). Проте до овер-тайму справа не дійшла. Пропущений м'яч неабияк розлютив суперників і Придністров'я тричі вражало ворота суперників до кінця гри — (5:2).

Після матчу відбулися урочисте нагородження та закриття турніру. У наступному році організатори пообіцяли ще більше учасників.