За лайку на тернопільському стадіоні — дискваліфікація
категорія: Футбол | дата: 30 08 2013
![За лайку на тернопільському стадіоні — дискваліфікація](http://sports.te.ua/upload/news/4ca9d434400257f4729297e7f23003dc52204f5fd8b4a.jpg)
Футболіста команди Гірник-Спорт з Комсомольська дискваліфікували на три матчі за нецензурні висловлювання на адресу арбітра у Тернополі.
Рішення контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ має такий вигляд: "За нецензурні висловлювання на адресу арбітра у матчі 7-го туру чемпіонату другої ліги Тернопіль - Гірник-Спорт, що відбувався 22 серпня 2013 року, футболіст комсомольської команди О. Моісеєнко отримав три матчеву дискваліфікацію".