Про нас
увійти

Петро Бадло: "Поголити голову або відростити бороду — не питання"

категорія: Футбол | дата: 29 08 2013
Петро Бадло:

Капітан Актобе, вихованець тернопільського футболу Петро Бадло, розповів про готовність до матчу з київським Динамо.

— Після поразки від Динамо у першому матчі ви назвали неякісний газон однією з головних причин невдачі. У Києві поле значно краще. Чого тепер чекати від Актобе?

— Я не казав, що поле стало нам на заваді. Втім, воно ж і динамівцям істотно ускладнювало гру — ми були в рівних умовах, тому це не може служити виправданням. Що можу сказати напевно: у Києві будемо грати тільки на перемогу. Ми приїхали з рішучими намірами.

— Напевно, ви звернули увагу, що на старті сезону з грою у Динамо не все в порядку — команда Блохіна видає валідольні матчі . У чому слабке місце вашого завтрашнього суперника?

— У них поки немає зіграності . З'явилося багато нових людей. Але серед них багато кваліфікованих футболістів високого класу. Динамо — сильний суперник.

— А в чому сила Актобе? Ви, як капітан, знаєте це краще ...

— Наша сила — у дружності . Ми дуже згуртовані , ми єдине ціле.

— Найчастіше футболісти, тренери, президенти дають публічну обіцянку: мовляв, якщо переможемо, пофарбую волосся або, скажімо, пробіжуся голяка . На який вчинок готові особисто ви, якщо Актобе потрапить у груповий турнір ?

— Не знаю. Мені ніхто нічого не пропонував такого. Як капітан — готовий на будь-які жертви. Звичайно, з п'ятого поверху стрибати не буду. Буду діяти в межах розумного. Якщо потрібно поголити голову або відростити бороду — не питання (сміється).

Нагадаємо, що матч-відповідь раунду плей-офф Ліги Європи Динамо Київ - Актобе відбудеться 29 серпня. Початок матчу о 19.00.

Джерело: football24.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook