ФК Тернопіль розібрався із Кременем (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 28 08 2013

Тернопільські муніципали продовжили свою безпрограшну серію до шести матчів поспіль. Підопічні Івегеша доволі впевнено перемогли на виїзді у Кременчуці.

Перед матчем у наставника ФК Тернопіль було дві проблеми зі складом. До кінця не відновився один з лідерів команди Василь Чорний, а правий захисник Степан Клекот у минулому турі отримав червону картку. Останнього на футбольному полі замінив один з новачків клубу — Дмитро Луцюк.

У опонента Василя Івегеша — Сергія Свистуна, проблем було куди більше. Наставник прийняв команду лише влітку і вдало стартував у Другій лізі. Але в останніх матчах команда демонструвала погані результати, за вийнятком перемоги над аутсайдером — Скалою. Тож саме матч проти Тернополя, амбіції якого не поступаються кременчужанам, міг стати для команди Свистуна переламним моментом, але не став...

Тернополяни відкрили рахунок у середині першого тайму. Після виконання навісу зі штрафного, головою ворота суперників вразив Роман Гаврилюк (0:1). Загадом перша частина матчу пройшла під диктовку гостей. Тернополяни часто турбували воротаря Кременя, а голкіпер Тернополя фактично відпочивав.

Картина гри не змінилася і після перерви. Першим номером діяли футболісти з Тернополя, а кременчужани лише намагалися робити спроби у атаці. На 59-ій хвилині рахунок на табло став (0:2). Це Віталій Богданов обіграв захисника та прокинув м'яч повз воротаря кременчуцької команди, встановивши комфортний рахунок для своєї команди.

Кременю діватися було нікуди і підопічні Свистуна намагалися гру врятувати. Проте на шляху планам господарів міцно став воротар тернопільського клубу — Микола Плетеницький, який взяв пенальті від футболіста Кременя наприкінці гри.

Отож, Тернопіль здобуває важливі три очки на виїзді і поступово підіймається вверх по турнірній таблиці. А от "ера" Свистуна у Кременчуці, схоже, підійшла до завершення. Одразу ж після гри наставник подав у відставку.