Про нас
увійти

Мер Тернополя відмовився зіграти на чемпіонаті Світу!

категорія: Футбол | дата: 27 08 2013
Мер Тернополя відмовився зіграти на чемпіонаті Світу!

Вчора, 26 серпня, під головуванням міського голови Тернополя Сергія Надала, у переддень урочистого відкриття II-го чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд, відбулося організаційне засідання представників збірних-учасниць, повідомив кореспондент Номер один.

Після традиційного вступного слова Сергія Надала, котрий привітав представників команд на гостинній тернопільській землі, своє слово сказали гості. Зокрема, представники білоруської діаспори презентували міському голові коровай з нового врожаю. Натомість Сергій Віталійович одразу ж сказав діаспорянам, що цей коровай він візьме з собою на I-й світовий конгрес українських молодіжних організацій, де він матиме слово, і якому обов’язково повідомить, хто його йому презентував. Натомість на закритті футбольного чемпіонату Сергій Надал пообіцяв, що його учасники скуштують інший коровай, спечений тернопільськими господинями.

З особливостями власне футбольної і навколофутбольної частини чемпіонату розповів голова оргкомітету Ігор Бокій. Так, він зазначив, що довго шукав місце проведення другого чемпіонату, адже виношував плани провести паралель "Схід – Захід", однак три міста (Житомир, Кіровоград, Дніпропетровськ) у кінцевому випадку відмовилися прийняти збірні українських діаспорних команд

— Три місяці тому я знову звернувся до мера Тернополя Сергія Надала, адже добре пам’ятав добру організацію подібного чемпіонату минулого року. Ледь не падав на коліна, адже, по правді був у розпачі. І Сергій Віталійович мені не відмовив, — зізнався Ігор Бокій.

На що одразу і влучно відреагував Сергій Віталійович: "Не шукайте, кращого за Тернопіль міста немає!"

На жаль, мер Тернополя повідомив, що особисто не братиме участь у даних змаганнях, хоча, неодноразово, вправно боронив ворота футбольного колективу Тернопільської міської ради (команда мерії заявлена на чемпіонат серед українських діаспорних збірних поза конкурсом).

На оргзасіддання прибули усі команди, окрім збірної Румунії. Як зазначив Ігор Бокій, представники останньої команди ще два дні тому робили дозаявку гравців на чемпіонат, тому їх відсутність на зібранні могла бути обумовлена затриманням у дорозі. Натомість присутні представники команд отримали відповіді на всіх хвилюючі їх запитання, як в плані побуту (проживання та харчування), транспортування до стадіонів, так і в плані організації дозвілля у вільний від ігор час. Також одностайно було прийнято рішення, зважаючи на відсутність штучного освітлення на стадіонах ДЮСШ (парк "Топільче") та педагогічного університету, змісти матчі другого туру першого ігрового дня (27 серпня) відповідно з 17.00 на 16.00 та з 19.00 на 18.00 год. Усі решта поєдинків відбуватимуться за наперед обумовленим календарем змагань.

Наприкінці зібрання слово взяла президент Міжнародного громадського об’єднання "Четверта Хвиля" Анна Кісіль, котра, зокрема, зазначила: "Ви не думайте, що приїжджаючи на велику Україну, Ви просто граєте футбол. Футбол — вас об’єднує, об’єднує українців, які розкидані по різних куточках нашої землі. Минуло року на першому чемпіонаті серед українських діаспорних команд було тільки чотири команди, цьогоріч нам вдалося майже подвоїти попередню кількість. Переконана, на наступний рік нас буде ще більше. І головне, щоб Ви заохочували молодь, адже ми робимо добру справу, попри те, важливо, щоб цю справу продовжували молоді, патріотичні, національно налаштовані люди, тому що в них наше майбутнє".

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook