Про нас
увійти

Ігор Яворський: "В українському футболі суддівство — це стабільність"

категорія: Футбол | дата: 26 08 2013
Ігор Яворський:

Головний тренер Ниви Ігор Яворський поділився думками про поразку від Сталі (0:1) на післяматчевій прес-конференції.

— Думаю, що наша команда не заслуговувала поразки, тому що грали ми гідно. Перший тайм був взагалі чудесним — крім того моменту, в якому нам забили гол. Там помилився центральний захисник, давши можливість пробити гравцю лінії атаки команди суперника. М'яч був у нас під контролем, команда добре рухалася, швидко думала. У нас був ряд гольових моментів, але, на превеликий жаль, буває так, що не забиваєш ти — забивають тобі. Так сталося і цього разу.

Що стосується вилучень, то мені складно коментувати, тому що ви прекрасно розумієте, скільки б тренери не говорили про деяких людей на полі — ні ніколи ніхто не почує. Червона картка Баранця взагалі не зрозуміло за що. Адже футбол — це боротьба і єдиноборства. Чесно кажу, я не розумію, за що вилучили нашого гравця. Навіть удев'ятьох команда старалася, хотіла вирівняти ситуацію, і, в принципі, на останніх хвилинах мала шанс. Будемо працювати. Потрібно зробити правильні висновки і рухатися вперед.

— Зараз багато тренерів у Першій лізі незадоволені суддівством. Як можна боротися з цією проблемою? Можливо об'єднуватися ...

— Це неможливо побороти. Я один раз висловив свою точку зору — мене відразу штрафують, карають. Тренерів дискваліфікують. Як можна висловитися, якщо тобі просто-напросто закривають рот? В українському футболі суддівство — це стабільність.

Джерело: ua-football.com

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook