Здобуток Ниви у Алчевську — два вилучення і поразка

категорія: Футбол | дата: 24 08 2013

Тернопільська Нива програла другий поспіль виїздний матч. Цього разу підопічні Яворського поступилися лідеру Першої ліги — алчевській Сталі.

На Луганщину, тернополяни вирушали не у найкращому настрої. Попередній виїзд команди завершився розгромом у Сумах, а в останньому турі Нива не змогла дотиснути молодь Динамо-2, зігравши внічию. І хоча фаворитом цього протистояння була алчевська команда, Нива розпочала гру активніше.

Вперше у сезоні "гріти лавку" залишився форвар Ігор Мельник. Натомість в основі вийшов новачок Ниви Руслан Івашко. А от анонсований Ігор Ільків, так і не вийшов на поле зі старту.

Приблизно до 15-ї хвилини матчу Нива гру контролювала. Підопічні Ігоря Яворського змусили Сталь відійти назад, тримаючи м'яч. Кілька разів гості стріляли з-за меж штрафної (Загинайлов та Борис Баранець), а височенний Івашко ледь не переправив круглого у ворота, після навісу справа. Проте найреальнішу нагоду змарнував Сергій Шестаков. Півзахисник Ниви виривався на побачення із кіпером "сталеварів", але на радість місцевих вболівальників м'яч пройшов повз дальню стійку. В таких моментах часто спрацьовує відоме у футболі правило — Сталь у наступній атаці відкрила рахунок. Подача справа і Руслан Степанюк, вигравши повітря, вразив ворота Новака (1:0).

До кінця тайму жовто-зелені намагалися зрівняти рахунок, переважно туруючи кіпера Сталі ударами здалеку. Але забити господарям було не так вже і просто.

Другий тайм розпочався доволі спокійно та вже до його середини Нива залишилася вдев'ятьох. Спершу за фол останньої надії з поля вигнали воротаря Андрія Новака. Ігорю Яворському одразу ж довелося випускати резервіста Базилевича, який змінив Сергія Загинайлова. Незабаром "червоне світло" перед собою побачив і один з братів Баранців — Григорій, отримавши другу жовту картку. Отож, догравати довелося у меншості. В цьому випадку важко було розраховувати навіть на нічию, але Нива з тиском господарів впоралася та навіть атакувала. Капітан Ниви Лазорик намагався пробити через себе, а удару Ігоря Малиша завадив кіпер Сталі, намертво взявши удар опорника тернопільської команди.

Друга поспіль поразка Ниви на виїзді і напередодні домашньої гри проти Авангарда Ігор Яворський залишився без двох гравців основи. Гра Ниви, варто відзначити, справила доволі хороше враження, проте не вистачає гостроти у атаці та останнього пасу. Можливо, наставнику Ниви слід спробувати схему з двома форвардами?