ФК Тернопіль не втримав перевагу над Шахтарем (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 19 08 2013

Під диктовку тернополян пройшов виїзний матч 6-го туру, в якому ФК Тернопіль на Луганщині грав з місцевим ФК Шахтар (Свердловськ).

Попри тривалий переїзд, наша команда з початку матчу захопила ініціативу і домінувала на полі. Створити щось більш-менш небезпечне господарі змогли аж на 35-ій хвилині, коли вперше дійшли до карного майданчику і подавали кутовий біля воріт тернополян.

До цього часу свої нагоди змарнували Роман Гаврилюк та Богдан Семенець, які виходили віч-на-віч з воротарем, одна двічі голкіпер Шахтаря рятував свою команду.

Другий тайм розпочався з настирних атак господарів, однак їхнього запалу і потуг вистачило хвилин на 5-10. Невдовзі тернополяни знову заволоділи ініціативою і довели, що їх перевага у першому таймі була зумовлена не лише тим, що вони грали за вітром.

Тиск ФК Тернопіль переріс у матеріальну перевагу на 77-ій хвилині: після подачі зі штрафного Гаврилюка Богданов сильним ударом у дальній від воротаря кут засвітив одиничку на табло — (0:1).

Однак вже через дві хвилини наші захисники не встигли винести м’яч з карного майданчика у нескладній ситуації і дали суперникам зрівняти рахунок.

Після пропущеного м’яча футболісти ФК Тернопіль не знітилися, а продовжували домінувати на полі. Хорошу нагоду забивати мав Андрій Кондзьолка, під завісу матчу було у тернополян ще кілька моментів. Втім більше голів вболівальники обидвох команд так і не побачили.