Про нас
увійти

Визначилися фіналісти кубка Бережанського району з футболу

категорія: Футбол | дата: 16 08 2013 | переглядів: 924
Визначилися фіналісти кубка Бережанського району з футболу

11 серпня епіцентром футбольного життя району стали стадіони в Куропатниках та Бережанах. Саме там відбулись повторні матчі півфінальної стадії кубка району з футболу.

Після (2:3) в Котові куропатницькій команді необхідно було забивати хоча би один раз, щоб гарантувати місце у фіналі. Та з цим завданням футболісти з Куропатник справились більш ніж на відмінно, залишивши аж три автографи в воротах гостей. Лише наприкінці матчу гості забили м’яч престижу. Тож (3:1) і у фіналі знову ФК Куропатники.

Матч у Бережанах мав дати відповідь на питання, чи повториться минулорічний фінал Кубка, коли зустрічались команди сіл Лісники та Куропатники. І хоча кажуть, що двічі в одну річку не ввійдеш, але … бувають і винятки.  Хлопці з ФК За Україну, напевно, зашвидко повірили в свій успіх, зігравши на виїзді (1:1). Тож пані Фортуна зіграла з ними злий жарт, повернувшись до них … Але, скоріше, правильну тактику на матч обрали ФК Лісники, які завдяки разючим контрнаступальним діям реалізували свою ігрову перевагу, перемігши господарів (4:1).

24 серпня у фіналі побачимо рандеву зразка попереднього сезону — ФК Лісники - ФК Куропатники, повідомляє Береж-інфо.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook