Про нас
увійти

Василь Івегеш: "Футбольний Бог" був на нашій стороні"

категорія: Футбол | дата: 13 08 2013 | переглядів: 599
Василь Івегеш:

Наставник ФК Тернопіль після матчу проти Кристала (2:1) поділився своїми враженнями з журналістами.

— До поєдинку з Кристалом ми дуже серйозно готувалися. Ніхто і не міг подумати, що з цією командою грати буде на стільки важко. У нас була рівна кількість очок з херсонцями перед грою, а тому це була боротьба фактично за шість очок. Завдяки дисципліні та самовіддачі вдалося сьогодні виграти. "Футбольний Бог" був на нашій стороні і в деякій мірі ми заслуговували на перемогу більше.

— Чи не було недооцінки суперника?

— У жодному разі. Нам було важко, адже кілька днів тому ми провели гру на кубок України. Грати довелося за високої температури, тому футболісти, звісно, втомилися. Але всі вони хотіли і намагалися виграти. Нікому ми не можемо дорікнути у відсутності мотивації.

— Оцініть дії Сергія Атласюка.

— У нього вже два дні висока температура. Перед матчем він не тренувався, а тому його участь у грі була під запитанням. Але він вийшов на поле і допоміг нам.

— Кого очікуєте побачити у суперниках в наступному раунді кубка України?

— Я вже говорив, що хотілося би побачити у Тернополі команду з Прем'єр-ліги. Але я б не був проти, якби довелося зіграти із Нивою. Хтось з нас виграє — хтось програє. Але тоді до нас вже точно можуть приїхати гранди — Шахтар або Динамо.

— Наступний суперник у чемпіонаті свердловський Шахтар задекларував бажання підвищитися у класі. Як будете налаштовуватися на цю гру?

— Поки що я не думав про цей матч, адже всі думки були зосереджені на грі проти Кристалу. Але однозначно ми їдемо на гру і будемо боротися за очки.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook