ФК Тернопіль переміг Кристал на останніх хвилинах (ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 13 08 2013

Завдяки голу Сергія Атласюка на 90-ій хвилині тернопільські муніципали зуміли дотиснути херсонський Кристал у домашньому поєдинку.

Остання зустріч ФК Тернопіль та Кристала теж відбулася у Тернополі. Тоді господарі поля без жодних труднощів переграли опонентів з рахунком (4:1). Цього разу підопічним Василя Івегеша було вкрай важко вибороти три очки.

Для Тернополя все розпочиналося, як ніколи, добре. Господарі одразу ж заволоділи ігровою ініціативою та змусили Кристал притиснутися до власних воріт. На перших хвилинах моменти мали Василь Чорний та Богдан Семенець. Зі штрафного у ворота намагався поцілити Віталій Богданов, але не влучив.

Натомість херсонська команда, яка грала фактично без моментів, відкрила рахунок у середині першого тайму. Андрій Барладим наважився на удар здалеку і не прогадав (0:1). Але підопічні Івеша відігралися ще до перерви. Автором голу став Віталій Богданов (1:1). Тернополяни могли навіть вийти вперед ще до перерви, але Богдан Семенець не реалізував вихід сам-на-сам з голкіпером Кристалу.

У другому таймі команди дещо збавили оберти. Тернополянам дався взнаки важкий кубковий матч проти білоцерківського Арсеналу. Однак, ще низку моментів біля воріт гостей муніципали таки створили. Херсонська команда намагалася не відставати, але в атаці у Кристала нічого не виходило.

Вирішальним у матчі став епізод на 90-ій хвилині. Богданов навісив з кутового, а Сергій Атласюк вдало підключився до стандарту, вирвавши перемогу для своєї команди (2:1).