Про нас
увійти

Тарас Дурай: "Тернопільські уболівальники — мої рідні"

категорія: Футбол | дата: 13 08 2013 | переглядів: 1050
Тарас Дурай:

Перебуваючи в Сумах, не обминули нагоди поспілкуватися з захисником ПФК Суми Тарасом Дураєм. Тарас пропускав матч з Нивою через дискваліфікацію, спостерігав за матчем з трибуни, тож нагода для розмови була сприятлива.

— Що можеш сказати про сьогоднішній матч і яке враження від гри Ниви?

— Нива сьогодні непогано грала, вона грала на контратаці, а Суми грали "номером один". По грі можу сказати, що була дуже хороша гра. Суми зіграли дуже комбіновано, були хороші атаки і моменти, і з цих моментів сумчани витиснули достатньо — три голи забили, хоча Нива загалом непогано виглядала, але не пощастило. Ми сьогодні, мабуть, хотіли більше виграти. Все-таки попередній матч, на кубок України, програли вдома. А традиційно сумська команда вдома нікого "не відпускає", так що все було закономірно.

— Ти велику кількість матчів провів за Ниву. Що залишилось в пам’яті з цих часів, що були значнаою частиною твоєї кар’єри?

— Я пам’ятаю багато чого, адже багато років віддав Ниві. Тоді було поставлено завдання вийти в Першу лігу. Одразу це не вийшло, але поступово в ці роки ми йшли до виконання поставленого завдання. Саме в 2008 році в мене появився варіант перейти в команду Прем’єр-ліги луганську Зорю. Керівництво клубу мене відпустило. Відпустили в аренду, хоча, можливо, і хотіли продати, але з Другої ліги потрапити одразу у Вищу за гарні гроші було досить важко...

— Ти пограв і в неукраїнському чемпіонаті. Бєлшина, команда Вищої ліги білоруського чемпіонату...

— Так, я на той час був у луцькій Волині і в мене була домовленість для ігрової практики поїхати в Білорусь.

— Попередній твій клуб — Оболонь. На жаль цієї команди вже немає (з'явилась нова Оболонь-Бровар в другій лізі). Коли було розформування команди — чи не було пропозицій перейти в Ниву?

— Після розформування команди я перебував у Тернополі. Ніхто не виходив на зв’язок, ніяких запрошень не було.

— ПФК Суми, в який ти перейшов у цьому сезоні — хороший варіант для тебе?

— Хороший варіант. В команді, по-перше, все стабільно — і умови, і з уболівальниками все гаразд — люди ходять на матчі, є підтримка. Плюс — команда, колектив, керівництво — все мені підходить і я дуже радий, що граю в цій команді.

— Сумам ставиться завдання — вихід в Прем’єр-лігу?

— Поки що поставлено завдання — п’яте місце, а далі побачимо. Якщо далі поставлять завдання на вихід в Прем’єр-лігу, то думаю, буде дуже  добре.

— Зокрема особисто перед собою ставиш завдання повернутися в Прем’єр-лігу?

— Я не збираюся закінчувати кар’єру. Потрібно грати, поки є здоров’я. Головне, щоб було здоров’я і все решта залежить від мене. Я не вважаю, що все зробив у футболі. І по-максимуму витискатиму свої можливості на футбольному полі, поки є наснага і бажання.

— Тернопільські уболівальники тебе досі пам’ятають. Що можеш їм сказати?

— Тернопільські уболівальники — мої рідні. Я віддав їм стільки років. Вони досі підтримують, зокрема, коли я приїжджаю в Тернопіль, хочуть, щоб повернувся. Дякую їм за це. Дай бог, ще може зустрінемось у Тернополі.

Джерело: karacool.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook