Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Команда повністю провалила матч"

категорія: Футбол | дата: 13 08 2013 | переглядів: 857
Ігор Яворський:

Головний тренер Ниви серйозно "пройшовся" по своїх футболістах після програшу у Сумах.

— Скажу відверто: це день, коли, як кажуть, команда, починаючи від воротаря Базілевича і до 11-го футболіста — нападника Мельника, просто провалила матч. Дуже погано діяли гравці в середині поля, з їх боку було багато браку, футболісти грали кожен сам за себе, а не на команду. До того ж, наш воротар слабко відстояв, практично не виручивши команду в жодному з гольових епізодів. Загалом, у всіх футболістів не було бажання, ентузіазму та спортивної злості. Деякі з них не розуміють, що потрібно дуже серйозно готуватися до кожного матчу як до останнього, а не думати, що пронесе...

— У чому Ви бачите причини даного стану речей?

— Очевидно, що була недооцінка суперника. До того ж, команда до матчу в Сумах знаходилася три дні в Кременчуці, де тренуватись практично не було де (Нива провела одне заняття у Комсомольську). А можливо, ми зробити неправильно, що не дали всім основним футболістам взяти участь у кубковому матчі з Кременем. Тим самим гравців це вибило з ігрового тонусу. Водночас зазначу, команда в Сумах добротна, мала відповідне налаштування, до того ж вчасно забивала голи. Тому Нива програла справедливо, і тут не може бути жодних виправдань.

— Наскільки гостро відчувалася відсутність на полі травмованого Ігоря Ільківа (в центрі оборони) та дискваліфікованого Сергія Загинайлова (на лівому краю півзахисту)?

— Відсутність будь-якого гравця основного складу позначається на грі команди. Так, на місце Загинайлова вимушено довелося поставити номінального правого хава Шестакова. Натомість на правому краю півзахисту діяв Ігор Гребинський, котрий зіграв вкрай погано. Разом з тим, навіть присутність на матчі в Сумах вищеназваних вами двох гравців, не допомогла б у звітному матчі. Погано грали всі!

— Навіть і не пригадую, коли Ви так різко відкликалися про своїх підопічних. Чи будуть до них застосовані штрафні санкції?

— Штрафувати нікого не збираюся, адже в нас на черзі серйозний матч з Динамо-2, до того ж вважаю, що такі санкції нічого не дадуть. Разом з тим, я ще раз наголошую: у футбол можна програти, але не програти бойову гру, та в Сумах бойової гри не вийшло. Водночас я і з себе провини у поразці не знімаю, адже, очевидно, погано налаштував футболістів у психологічному плані, не зміг достукатися до них, хоча з боку тренерів ми все робили, щоб футболісти підійшли до даного матчу з усією відповідальністю...

— Зважаючи на гру футболістів Ниви у Сумах, якоюсь особливою буде підготовка до домашнього матчу з київським Динамо-2?

— Плануємо підвищити навантаження на тренуваннях. Маю на увазі роботу над швидкістю, бо практично всі 90 хвилин у Сумах гравці Ниви провели монотонно, в одному темпі. З вівторка протягом двох днів відбуватимуться насичені тренування, а в інші два дні дещо зменшимо навантаження. Готуємося до важкої гри з Динамо-2, адже Нива у цьому сезоні завинила своїм вболівальникам.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook