Нива розгромно поступилася у Сумах (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 13 08 2013

Тернопільські футболісти пропустили у свої ворота три "сухі" голи від господарів поля. Нива програла першу виїздну гру у сезоні.

На тижні тернопільська Нива провела гру у кубку України, обігравши резервним складом кременчуцький Кремінь. Додому команда не поверталася, готуючись до гри у Сумах в Комсомольську. У матчі з Сумами Ігор Яворський не міг розраховувати на допомогу Сергія Загинайлова, який отримав червону картку у попередньому турі. А тому тренеру Ниви довелося тасувати склад, змістивши на лівий фланг Сергія Шестакова. На правому фланзі діяв номінальний захисник Ігор Гребінський.

Суми, які припинили боротьбу за кубок, одразу ж кинулися на ворота Ниви та почали обстрілювати їх із дальньої відстані. Кілька разів господарі пробивали вище воріт, а одного разу за Ниву зіграла поперечка воріт. Тернополяни відповіли небезпечними моментами від Григорія Баранця та Ігоря Мельника. Однак удари гостей були далекими до цілі.

Поступово нарощуючи перевагу, сумчани перейшли до діла. У середині тайму, після розіграшу кутового та помилки Базилевича, господарі повели у рахунку (1:0). За кілька хвилин воротар Ниви діставав і другого. Героєм епізоду став Андрій Скарлош, який із 23-х метрів влучно пробив у ближній кут воріт Базилевича (2:0). Ще до перерви Суми могли остаточно декласувати пасивну Ниву, але знову за тернополян зіграв каркас воріт.

У перерві Ігорю Яворському не вдалося достукатися до своїх футболістів. Нива активніше розпочала тайм, але так само швидко знову віддала ініціативу господарям. Суми своїми шансами скористалися сповна і забили третій гол (3:0).

Гості, яким втрачати було вже нічого, в атаках провели останні хвилини, але бодай забити гол престижу тернополянам не вдалося. Хоча моменти у Ниви були. Лазорик потрапив у стійку, а гол Ігоря Мельника не зарахували через офсайд.

Нива вперше у сезоні зазнала розгромної поразки, а найголовніше, що футболісти не показали тієї гри, якої від них очікували. Ігор Яворський вкотре пообіцяв зробити висновки...