Про нас
увійти

Олег Ящук: "З нетерпінням буду чекати виходу Ниви у Прем'єр-лігу"

категорія: Футбол | дата: 09 08 2013 | переглядів: 776
Олег Ящук:

Екс-нападник молодіжної збірної України і ряду зарубіжних клубів Олег Ящук прокоментував ситуацію із запрошенням, озвученим у ЗМІ президентом футбольного клубу Автанділом Мдінарадзе, на ювілей тернопільської Ниви.

— У мене зараз тривала відпустка. Я не знав про цю подію — каже Олег. Якби мені подзвонили і повідомили про святкування ювілею моєї першої професійної команди тернопільської Ниви, яке було намічено на кінець червня, я б обов'язково приїхав. Зіграти проти київського Динамо з колишніми партнерами по Ниві було б цікаво. Тернопіль та його вболівальники дуже дорогі для мене. Я пам'ятаю свої перші кроки у великому футболі і ніколи не забуду їх теплу підтримку на трибунах стадіону. Я радий за команду, що нарешті їй вдалося вийти у Першу лігу і вітаю з цим успіхом її вболівальників. З нетерпінням буду чекати виходу Ниви у Прем'єр-лігу. Місто і вболівальники Ниви заслуговують цього.

— Я зв'язався з головним тренером тернополян Ігорем Петровичем Яворським і привітав усіх з виходом в Першу лігу — сказав на закінчення нападник.

Джерело: sport.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook