Про нас
увійти

Василь Івегеш: "Готові помірятися силами із командою Прем'єр-ліги"

категорія: Футбол | дата: 08 08 2013
Василь Івегеш:

Головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш залишився задоволений діями своїх гравців у кубковому поєдинку, в якому його підопічні виграли в команди Арсенал-Київщина (0:1).

—  Обидві команди хотіли пройти далі, старалися і ми, і наші суперники, тому гра точилася на рівних, — охарактеризував матч Василь Івегеш. — Після того, як за відвертий фол проти Семенця наприкінці першого тайму було вилучено гравця суперника, у другому таймі за рахунок кількісної переваги і хорошої фізичної підготовки нам вдалося взяти гру під свій контроль. Врешті це вилилося у забитий гол, який провів Семенець. Невдовзі я змушений був його замінити, оскільки він отримав жовту картку, а гра була напружена. Боявся, щоб не дійшло до червоної. Завдяки злагодженим діям в обороні нашим футболістам вдавалося стримувати атаки суперника і не випустити перемогу.

— На скільки виснажливим видався матч і чи відновиться команда до домашнього поєдинку з Кристалом?

— Гра для футболістів була дуже складною, оскільки проходила при 41 градусі тепла. В таку спеку боротися вкрай складно. Тепер нас ще чекає дорога додому. Тому після приїзду на початках навантаження на тренуваннях будуть меншими. На відміну від команд Першої ліги ми ще матимемо на один день більше для підготовки до наступного матчу, оскільки граємо в неділю. І добре, що це домашній поєдинок. Також чекатимемо жеребу, щоб знати свого наступного суперника в кубку України. На етапі 1\16 це вже може бути команда Прем’єр-ліги. Постараємося гідно протистояти сильнішому супернику.

Джерело: ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook