ФК Тернопіль здобуває першу кубкову перемогу

категорія: Футбол | дата: 07 08 2013

Завдяки голу лідера ФК Тернопіль Богдана Семенця, муніципали проходять у наступний раунд кубка України з футболу.

Зі слів тренера ФК Тернопіль Василя Івегеша, команда їхала у Білу Церкву за перемогою. Місцевий Арсенал-Київщина ще жодного разу не був суперником Тернополя в офіційних матчах. У першій зустрічі команд господарі поля нічим не здивували.

У першому таймі на полі точилася рівна гра. Хоча футболісти Арсеналу мали кілька моментів. Наприкінці тайму господарі залишилися у меншості. За фол останньої надії видалили Юрія Костюченка.

А на старті другого тайму вирішальний гол забив Богдан Семенець. Обігравши голкіпера Арсеналу, нападник забивав вже у пусті ворота (0:1). Збільшувати рахунок міг все той же Семенець, а також Гаврилюк та Полянчук, які вийшли на заміну. Проте більше голів Біла Церква не побачила, подарувавши Тернополю путівку у наступний раунд кубка.

Нагадаємо, що попередній похід Тернополя за кубком завершився невдало. Минулого року підопічні Івегеша вилетіли на першому попередньому етапі, програвши херсонському Кристалу.