Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Я нічого поганого на адресу Миколаєва не говорив"

категорія: Футбол | дата: 31 07 2013 | переглядів: 1132
Ігор Яворський:

Після матчу 2 туру Нива - Миколаїв, який відбувся ще 19 липня, головний тренер тернополян Ігор Яворський сказав: "Не хочу особливо звертати увагу на суддівство, але в нашій державі, мабуть, так прийнято. Схоже, що Миколаїв виступає спонсором деяких "людей в чорному". Певні дії арбітрів просто незрозумілі".

Подібні висловлювання відповідно не залишилися без реакції миколаївського клубу. На офіційному сайті "корабелів" була опублікована заява, в якій клуб вимагав од головного тренера Ниви Ігоря Яворського публічного вибачення за некоректні висловлювання на адресу клубу. Миколаїв виконує правила "чесної гри" і виступає проти договірних матчів та різних "підкилимних" ігор. Якщо у наших опонентів є якісь докази або факти, вони повинні їх пред’явити, якщо їх немає, вимагаємо спростування інформації та публічного вибачення перед нашим клубом.

Із цього приводу миколаївці відправили листа президенту ПФЛ Мілетію Бальчосу. Ця заява не залишилася без уваги, отож після гри Олімпік - Нива журналіст "УФ" звернувся за коментарем до головного тренера тернополян.

— Чесно кажучи, не знаю, чому представники Миколаєва так агресивно відреагували на мої слова, — розпочав розмову пан Яворський. — На їхню адресу я майже нічого не говорив. Я сказав, можливо… Чому? Тому що арбітри упереджено ставилися до нашої команди. Так, суддя може помилитися. Ми це розуміємо. Але ми не розуміємо, чому арбітр упродовж 90 хвилин, як кажуть, посадив команду на свисток… Програли самі, допустивши грубі помилки в лінії оборони. Однак якщо взяти загальну картину гри, а ми уважно переглядали цей матч, то, коли Баранця б’ють ліктем, а опонент не отримує за такі порушення навіть жовтої картки… І тут же наш гравець Загинайлов отримує "гірчичник". Словом, з перших хвилин було помітно, що арбітр упереджено ставився до нашої команди.

— Сьогодні миколаївці вимагають від вас вибачень…

— Якщо мої слова образили їх, я готовий вибачитися. Але, повторюся, що я нічого поганого на адресу Миколаєва не говорив. Ще раз скажу, я сказав "можливо,"Миколаїв виступає спонсором "людей у чорному"… Я не стверджував. А це різні речі.

А ось головний тренер миколаївської команди Олег Федорчук з подивом сприйняв заяву колеги.

— Мені не зрозуміла реакція тренера Ниви. Так, під час гри в нас виникали з паном Яворським словесні перепалки. Але це емоції, й це — нормально. Після гри ми потисли один одному руки, обійнялися… Що ж до дій арбітра, то гра в плані арбітражу була нелегкою. Ми, переглянувши відеозапис, теж можемо висунути претензії до дій арбітра, адже були помилки на користь господарів… Повторю, гра була динамічною й нелегкою щодо арбітражу. Щодо заяви на нашому сайті, зі мною ніхто не консультувався. Яке продовження матиме ця справа, з цим запитанням краще звертатися до керівництва клубу чи в прес-службу, — сказав тренер.

У прес-службі "корабелів" нам пояснили, що чекають од тернопільського тренера публічних вибачень або ж доказів упередженості дій арбітра.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин