Про нас
увійти

У Тернополі визначать кращих футболістів серед аматорів

категорія: Футбол | дата: 31 07 2013 | переглядів: 1175
У Тернополі визначать кращих футболістів серед аматорів

Турнір з футболу "Кубок літа 2013" пройде 5 серпня на стадіоні "Газопровід". Взяти участь у ньому зможуть всі охочі футболісти аматори. Переможці отримають призи. Внесок команди складає 150 грн.

Команди будуть грати п’ять на п’ять. Заявку треба подати до другого серпня. Це можна зробити у спільноті "Вконтакті", яка має назву "Кубок Літа 2013". Наразі вже зголосились деякі команди. Організатори кажуть, що спонсорів вони не мають, через це треба робити внески. Ці гроші підуть на призи.

— Просто краще піти і пограти у футбол, ніж сидіти влітку вдома перед коп’ютером, — розповідає один з організаторів Олег Соколик. — Прийти подивитись на гру можна безкоштовно. Ми будемо раді, якщо прийде побільше людей.

Вік учасників не обмежений. Кожен тайм буде тривати по двадцять хвилин із перервами по п’ять хвилин. Жеребкування команд відбудеться 2 серпня. 

— Які саме будуть призи переможцям ми точно сказати зараз не можемо, — розповідає хлопець. — Все буде залежить від кількості команд. Зголосилось вже сім, але заявки ще не всі написали. Ігри будуть проходити десь під вечір протягом двох днів. Із точним часом можна буде визначитись порадившись із командами.

Прийти подивитись на футбол можна безкоштовно, пише 20 хвилин.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин