Про нас
увійти

Василь Івегеш: "Богдан Семенець заслуговує грати на вищому рівні"

категорія: Футбол | дата: 28 07 2013
Василь Івегеш:

Головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш прокоментував перемогу своєї команди над криворізьким Гірником (4:0).

— Я дуже радий за нашу команду, вболівальників, а особливо за хороший результат, — розповів Василь Івегеш. — Гірник дуже хороша, цікава команда, яку ми вивчали, продивлялися матчі. У них дуже сильний центр поля, а тому свою гру ми старалися будувати від оборони. Старалися уважно зіграти з технічими футболістами Гірника. У першому таймі нам вдалося забити два голи, а потім витримати стартовий натиск суперників у другому таймі. Зробивши це, ми вже "добивали" противника. Як ви знаєте, наші "козирі" — це фізична підготовка. Саме завдяки їй ми маємо перевагу над іншими командами.

— Які завдання стоять перед командою у цьому сезоні?

— Ми не можемо собі ставити завдання бути середняками Другої ліги. Однозначно керівництво клубу ставить перед нами максимальні вимоги — поборотися за вихід у Першу лігу. Як воно буде далі — побачимо. Але я радий, що нам вдалося зберегти всіх своїх хлопців. До того ж вернули у команду Віталія Богданова та підсилилися двома молодими гравцями.

— Чому пенальті сьогодні пробивав Атласюк, а не Богдан Семенець, який міг оформити хет-трик?

— Минулого року у нас були проблеми із пенальтистами. У останній грі з Реал Фармом ми довірили Семенцю право пробивати пенальті, дозволивши йому стати кращим бомбардиром. У нас є ще два пенальтисти — Богданов і Атласюк. Поки Атласюк не промахується, його не змінюємо. Щодо Богдана Семенеця, то, напевне, він гратиме за нас лише до зими. Однозначно він заслуговує грати на вищому рівні, але ми його попросили допомогти нам у першій частині сезону.

— Чи сподівалися ви на такий розгромний результат?

— Я дуже боявся, щоб ми не пропустили на старті матчу, адже тоді гра могла би скластися по-іншому. Але ми витримали стартовий натиск, а далі все пройшло добре.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook