ФК Тернопіль вдома розгромив Гірник (ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 28 07 2013

Чотири "сухі" м'ячі влетіли у ворота криворізького Гірника у Тернополі. Гості отримали на "горіхи" від місцевих муніципалів.

У попередньому турі обидві команди поступилися з одинаковим рахунком (2:1). Гірник вдома несподівано програв столичній Оболоні-Бровар, а ФК Тернопіль не менш неочікувано поступився новачку Другої ліги — миколаївській Енергії. Напередодні матчу з Гірником головний тренер Тернополя Василь Івегеш, пообіцяв реабілітуватися за поразку та показати швидкий, атакувальний футбол. Слова тренера з ділом не розійшлися.

У порівнянні із попереднім поєдинком наставник муніципального клубу зробив дві заміни у стартовому складі. Замість Сергія Куріцького в основі вийшов дебютант команди — Тарас Сивка, який перейшов у ФК Тернопіль з Коломиї. Також не було на полі зі старту Сергія Полянчука, якого замінив Ігор Сороцький.

Старт поєдинку пройшов у рівній боротьбі. Гірник кілька разів намагався прорватися крізь оборону Тернополя, але це зробити було надзвичайно важко. Оборона господарів зводила нанівець всі старання криворізької команди. І поступово підопічні Івегеша почали контролювати м'яч та все частіше переходити центр поля. У середині тайму кращий бомбардир минулого чемпіонату Богдан Семенець за лічені хвилини оформив дубль. Спочатку він забив з передачі Віталія Богданова, обікравши захиснка та пробивши повз воротаря (1:0). Згдом подарунок тернопільській команді зробив досвідчений воротар Гірника — Роман Гурін. Він, до речі, свого часу виступав за тернопільську Ниву. Отримавши пас від партнера, Роман Гурін не встиг вибити м'яч, а реактивний Богдан Семенець сповна скористався помилкою воротаря (2:0).

Такого повороту події криворізька команда відверто не очікувала. Всі спроби Гірника попереду були марними, хоча кілька разів футболісти гостей таки потурбували воротаря Тернополя Миколу Плетеницького. Проте кіпер жодного разу не змусив засумніватися у своїй кваліфікації.

Після перерви тренер Гірника зробив подвійну заміну, освіживши гру. Незабаром після початку гри команда з Кривого Рогу втратила чудову нагоду скоротити розрив у рахунку. Сергій Гвоздевич після виконання штрафного закрутив м'яч у дальню дев'ятку воріт Плетеницького, але на його шляху стала перекладина! Натомість ФК Тернопіль свої моменти реалізував сповна. Спочатку Сергій Атласюк реалізував пенальті за гру рукою захисника суперників (3:0). А фінальну точку у грі поставив Сергій Полянчук, який вийшов на заміну. Футболіст холоднокровно реалізував вихід віч-на-віч з Гуріним (4:0). Ще, як мінімум двічі, мав забивати Богдан Семенець.

До честі Гірника варто сказати, що підопічні Генадія Приходька теж могли забивати, але гостям у цей день не щастило. Двічі після ударів футболістів Гірника м'яч потрапляв у поперечину та стійку воріт Плетеницького.

(4:0) — впевнена домашня перемога ФК Тернопіль.