Про нас
увійти

Тернопільські спортсмени вирушили до Болгарії

категорія: Футбол | дата: 26 07 2013
Тернопільські спортсмени вирушили до Болгарії

Сьогодні, 26 липня, у столиці Болгарії — місті Софії — о 19 годині за місцевим часом відбудеться церемонія урочистого відкриття ХХІІ літніх Дефлімпійських ігор.

Українські дефлімпійці виступатимуть у 16-ти із 20-ти видів спорту, серед яких: футбол, легка атлетика, спортивне орієнтування, жіночий та чоловічий волейбол, настільний теніс, плавання, пляжний волейбол, стрільба кульова і пневматична, боротьба греко-римська та вільна. В Дефлімпіаді традиційно братимуть участь жіноча та чоловіча команди з баскетболу. А також змагатимуться спортсмени з дзюдо, карате і тхеквондо. Вперше на такому високому міжнародному спортивному рівні виступатимуть дефлімпійці у бадмінтоні та боулінгу.

Національна дефлімпійська збірна команда України зразка 2013 року представлена відомими всьому світові спортсменами, на честь яких неодноразово грав Гімн України на Дефлімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи. Серед них Онокало Олена, Ярошевська Юлія, Полторацький Олександр (пляжний волейбол), Мельник Яна, Санькін Олександр (спортивне орієнтування), Товста Анна (плавання). Загалом у складі команди 115 чоловіків, 76 жінок. Середній вік спортсменів — 26,3 років. Наймолодшій учасниці — Касицькій Ангеліні (плавання) — 17 років — вона дебютантка Ігор, найстаршій — Литвиненко Ганні (плавання) — 43 роки.

У складі команди: 35 заслужених майстрів спорту України, 63 майстри спорту України міжнародного класу, 55 майстрів спорту України, 38 кандидатів у майстри спорту України. Більше половини спортсменів вперше братимуть участь у такому високому міжнародному спортивному форумі. Новачків у команді практично 50%. Дебютантів - 96 осіб, серед них 54 чоловіків та 42 жінки.

Тернопільщину на цих престижних змаганнях представлятимуть двоє спортсменів — Мирослав Танчик та Іван Кілик, які виступатимуть у складі збірної України з футболу, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook