Про нас
увійти

За що з тернопільської Ниви можуть зняти очки?

категорія: Футбол | дата: 24 07 2013
За що з тернопільської Ниви можуть зняти очки?

Згідно рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України ФК Нива Тернопіль за неправомірні дії своїх вболівальників оштрафований на 7 500 гривень.

Члени КДК ФФУ відповідне рішення прийняли на основі рапорту делегата матчу в якому зазначено: "Під час матчу Скала (Стрий) — Нива (Тернопіль), що відбувся 1 червня 2013 року, протягом усього поєдинку організована група вболівальників команди Нива скандувала непристойні та образливі вирази на адресу вболівальників команди Скала. На 75 хвилині матч був зупинений на одну хвилину через грубі дії зазначених вболівальників (зірвали та кидали на бігову доріжку стадіону пластикові стільці, а також була спроба проникнення в ігрову зону). Загалом пошкоджено 20 пластикових крісел: 16 вирвано і 4 поламано".

ФК Нива звертається до своїх вболівальників: "Кому фанати роблять краще завдаючи шкоду стадіонам? Нікому. Навпаки, за дії фанатів клуб несе фінансові збитки, які можна було б направити на інші потреби, зокрема, на придбання медикаментів, купівлю спортивного інвентарю тощо… Окрім, власне, фінансових втрат, ФК Нива через поведінку своїх фанатів, дії яких вказуються в офіційному протоколі матчу, з боку ФФУ вже отримав попередження: у разі повторення випадку, який стався в Стрию, одними штрафними санкціями по відношенню до нашого клубу не обійдеться, з команди буде знято очки".

Джерело: ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook