Про нас
увійти

"Дивує, що рефері не показав навіть жовтої картки”, — суддя про матч Нива-Миколаїв

категорія: Футбол | дата: 23 07 2013 | переглядів: 875

У традиційному огляді роботи суддів за минулий тиждень від UA-Футбол суддя міжнародної категорії негативно оцінив  роботу головного судді матчу з Київської області Денис Шурмана. На його думку, арбітр мав вилучати гравця гостей за удар Григорія Баранця в обличчя.

65-та хвилина. Півоборонець господарів Григорій Баранець кинув м’яч собі на хід і помчав у прорив по правому флангу. Не вдалося, бо Григорія ударом ліктем в обличчя зупинив капітан "корабелів" Євген Пєсков. Втім, арбітр не те що не показав порушникові картки, а спершу навіть не зафіксував порушення правил.

Ось як прокментував цей епізод Сергій Шебек:

— Молодий арбітр, який перший рік судить матчі Першої ліги, помилився. Шурман мав вилучити Пєскова, оскільки Євген біг у напрямку Баранця з суттєвої відстані. В цьому епізоді присутня агресія, навмисний удар ліктем в область обличчя. Особливо ж дивує те, що рефері не показав навіть жовтої картки. При цьому з відео видно, що асистент, який добре бачив цей момент, щось Шурманові підказував. Мабуть, мова йшла про якісь санкції, однак арбітр в полі до цих підказок не прислухався. Все це — через відсутність досвіду. Шурман — арбітр-початківець, шлях до Першої ліги він подолав занадто швидко. Оптимальний варіант, коли молодий рефері працює в Другій лізі протягом бодай трьох років. Лише після того варто говорити про його переведення до першого дивізіону.

Нагадаємо, у другому матчі Першої ліги, що проходив 19 липня в Тернополі, Нива поступилася ФК Миколаїв з рахунком (2:3).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook