Про нас
увійти

Олександр Ільющенков: "Робив те, що й повинен робити воротар"

категорія: Футбол | дата: 23 07 2013 | переглядів: 879
Олександр Ільющенков:

По завершенні поєдинку молодіжних команд донецького Металурга і Карпат керманич зелено-білих Ігор Йовічевіч сказав, що вся команда повністю виконала установку на гру і в нього немає претензій ні до кого зі своїх підопічних. А от із знаком "+" серед карпатівців він відзначив в першу чергу тернопільського воротаря Олександра Ільющенкова. Втім, сам Сашко аж ніяк не вважає себе героєм.

— Олександре, напевне, в тебе було багато роботи? Все ж грали на виїзді і до того ж проти досить сильного суперника.

— Та я б не сказав, що було дуже багато роботи. Так, застоюватися суперники мені не дозволяли, але й якихось надмірних навантажень на мою долю в цій грі не випало. За кількістю роботи для мене, як для воротаря, була цілком нормальна гра.

 — Коли порівнювати з домашнім матчем тижневої давності проти Ворскли, Металург змусив тебе більше працювати?

— (Після невеличких роздумів)... Я б не сказав. Можливо, таке враження склалося, коли дивитися зі сторони. Я ж за своїми відчуттями, за навантаженням, яке на мене випало, думаю, що роботи було приблизно однаково, що сьогодні, що й в минулій грі.

— Але сам хід гри сьогодні був іншим...

— Так, цього разу більшу частину ігровго часу відбивали атаки суперника. Але ми були до цього готові — тренери перед матчем дали установку грати від оборони. Так що нічого страшного не сталося. Навпаки, ми все чітко виконали як в захисній, так і в передній лінії. Все це й дозволило нам отримати перемогу і це найголовніше. Кожен з нас на полі виконував свої функції. Я, зокрема, робив те, що й повинен робити воротар. Тому не вважаю, що зробив щось надзвичайне. Так, відстояв на "0", але якраз від мене й решти гравців лінії оборони саме це й вимагається. Але цей поєдинок вже позаду, тепер необхідно готуватися до наступного.

Джерело: ФК Карпати

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook