Про нас
увійти

Матч лідерів Тернопільського району сильнішого не виявив

категорія: Футбол | дата: 22 07 2013 | переглядів: 1356
Матч лідерів Тернопільського району сильнішого не виявив

Відбувся 10 тур чемпіонату Тернопільського району з футболу в першій лізі. В Шляхтинцях зустрілися лідери змагань — колективи з Шляхтинців і Грабівців. Цікава і напружена зустріч переможця не виявила — нічия (1:1).

Як повідомив Номер один заступник голови Тернопільської районної федерації футболу Юрій Бучинський, інші зустрічі закінчилися з такими результатами: В.Глибочок – Біла — (1:2), В.Бірки - Плотича — (2:2), Івачів – Озерна — (2:1), В.Березовиця – Домаморич — (3:2), Дубівці – В.Гаї — (3:0).

Клуби з Грабівців і Шляхтинців продовжують очолювати турнірну таблицю, маючи в своєму активі по 23 очка. За ними слідують колективи з Дубівців (19 очок)., В.Бірок (18 очок) і В.Березовиці (17 очок).

А колективи другої ліги завершили програму  змагань першого кола. Волею календаря в групі  "А" теж зустрічалися лідери. Зустріч між командами з  Забойок і Гаїв Шевченківських  завершилась результативною нічиєю (3:3), причому зрівняли рахунок гості з Гаїв в компенсований арбітром час, реалізувавши одинадцятиметровий удар. Інші зустрічі принесли такі результати: Підгороднє – Курівці (1:4), Лозова – Плотича-2 (0:1), Пронятин – Петрики-2 (2:2), Стегниківці – Довжанка (1:2). Лідери з Гаїв Шевченківських і Забойок залишилися на своїх місцях (по23 очка в активі кожного).

В групі "Б" було зафіксовано такі результати: Баворів – Білоскірка (1:3), Петрики – Прошова (0:2), В.Лука – В.Березовиця-2 (5:1), Товстолуг – Ігровиця (12:2), Мишковичі – Буцнів (2:0). Тут лідери всі свої ігри виграли. То ж турнірна таблиця змін не зазнала – на першому місці йдуть футболісти з  Товстолуга (23 очки), а за ними представники з Мишковичів і В.Луки (по 22 очки).

Лідери групи "В" футболісти з Дичкова (19 очок) в цьому турі відпочивали. Їхні переслідувачі не дрімали і зуміли впритул наблизитись до омріяного першого місця. Команда Динамо перемогла гостей з Смиківців (3:2), а колектив з Байківців з таким же рахунком (3:2), але на виїзді впорався з суперником з Жовтневого. І тепер в представників з Динамо і Байківців по18 очок. Ще дві зустрічі закінчилися з такими рахунками: Гаї Шевченківські-2 – М.Ходачків (1:2), Ангелівка-Романівка – Ступки (3:0).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook