ФК Тернопіль програє дебютанту Другої ліги (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 22 07 2013

Розпочинати новий футбольний сезон представнику Тернополя у Другій лізі випало у Первомайську. Муніципали були биті новачком професійного футболу.

Тернополяни, які пропустили перший тур, були налаштовані здобути перемогу над Енергією, яка свої домашні матчі поки проводить у Первомайську. Старт поєдинку для підопічних Василя Івегеша пройшов за планом. Тернополяни домінували на футбольному полі, переважаючи новачка Другої ліги. До перерви гості встигли навіть вийти вперед під акопонемент дощу. Відзначився один із найдосвідченіших футболістів Тернополя — захисник Сергій Атласюк (0:1).

Після перерви господарям поля доволі швидко вдалося відновити рівновагу у рахунку. На другій хвилині тайму перший домашній гол Енергії у сезоні забив Василь Чорнописький (1:1). Пропущений гол для підопічних Василя Івегеша став справжнім подразником і муніципали змусили господарів відійти на власну половину поля та оборонятися. За такої ситуації Енергія несподівано могла вийти вперед, але чудову реакцію продемонстрував воротар Тернополя — Микола Плетеницький. Кіпер дістав із "дев'ятки" фактично "мертвий" м'яч.

Але за десять хвилин до завершення тайму миколаївці свого таки домоглися. Голом відзначився Сергій Федорченко (1:2). Фінальний штурм воріт Енергії для тернопільських футболістів теж не приніс жодної вигоди. ФК Тернопіль розпочинає сезон із доволі неочікуваної поразки.

Друга ліга. 2-ий тур

Енергія М – ФК Тернопіль 2:1

Голи: Чорнопицький 47, Федорченко 79 – Атласюк 40

Енергія: Шилов, А. Шиманець (А. Васільєв  46), К. Шиманець, Рябченко, Чорнописький, Гостєв, Велієв, Федорченко, Гранковський (Кулін 90), Рябцев (Маркітан 75), Худоб'як (Олійник 65)

ФК Тернопіль (стартовий склад): Плетеницький, Атласюк, Дубчак, Клекот, Курило, Кондзьолка, Богданов, Куріцький, Полянчук, Чорний, Семенець

Попередження: Семенець, Рябченко