УДАР на футбольному полі переміг журналістів

категорія: Футбол | дата: 18 07 2013

Вчора, 17 липня, в фізкультурно-оздоровчому комплексі тернопільської ДЮСШ з футболу відбувся товариський футбольний матч між збірною журналістів Кореспондент та молодіжним крилом політичної партії УДАР. Із рахунком (10:7) перемогли молоді партійці, повідомив кореспондент Номер один.

Матч, незважаючи на товариський статус, мав досить принциповий характер. Жодна з команд не хотіла поступати. Першими відкрили рахунок у матчі журналісти, згодом "ударівці" перехопили ініціативу і так гойдалками рахунок змінювався на користь, то однієї, то іншої команди.

Лише в середині другого таймі партійці міцно взяли контроль над грою у свої руки в стараннями свого капітана Дмитра Андрієшина (екс-воротаря тернопільської Ниви) зуміли святкувати перемогу — (10:7).