Нива розпочинає з перемоги

категорія: Футбол | дата: 14 07 2013

Сьогодні, 14 липня, перший матч у новому чемпіонаті Першої ліги провела тернопільська Нива. Підопічні Ігоря Яворського здобули гостьову перемогу над ФК Полтава.

Розпочинати новий сезон тернопільська Нива поїхала до Полтави, де зустрічалася із 13-ю командою минулого чемпіонату. За всіма прогнозами Нива мала більше шансів здобути три очки, але початок матчу для команди з Тернополя став дуже нервовим.

Склад Ниви на дебютну гру сезону не здивував. У воротах стояв Андрій Новак, а на вістрі атаки діяв Ігор Мельник, який у минулому чемпіонаті часто виходив попереду. Вийшли зі старту і новачки команд — Шестаков, Малиш та Загинайлов, які справили доволі хороше враження.

ФК Полтава розпочала гру активно, насідаючи на ворота Новака. Вже на 4-ій хвилині господарі поля вийшли вперед. Футболіст з Полтави виконав навісну передачу зі штрафного, а Андрій Деркач головою переправив м'яч у сітку воріт Ниви (1:0). Тернополяни помітно хвилювалися, тому у нападі нічого не клеїлося. Але, увійшовши у гру та відчувши впевненість, Нива згодом взяла гру під контроль. Гості більше володіли м'ячем і почали йти вперед. Особливою активністю відзначився лівий фланг команди, де діяв Сергій Загинайлов. Саме він зробив простріл, а Сергій Шестаков з близької відстані не зміг пробити повз воротаря. Вже у наступному епізоді Шестаков відповів взаємністю своєму партнеру, а Загинайлов влучив у стійку.

На екваторі першого тайму тернополяни повністю перегравали опонентів, створюючи небезпечні моменти біля воріт гостей. Гол у ворота Полтави відверто назрівав, але забити футболісти Ниви зуміли лише на останній хвилині тайму. Відзначився Ігор Мельник, якому асистував Сергій Шестаков (1:1).

По перерві картина гри не змінилася. Нива надалі продовжувала контролювати матч, а ще більше допоміг підопічним Яворського півзахисник Полтави Сергій Даценко, який отримав другу жовту картку і залишив господарів у меншості. Незадовго після вилучення Нива зуміла вийти вперед. Знову відзначимо передачу Сергія Шестакова, який зі свого правого флангу навісив у штрафний майданчик, а Григорій Баранець ударом головою забив гол (1:2).

Незабаром той же Григорій Баранець міг остаточно зняти всі питання про переможця гри, але з його ударом дивом впорався воротар Полтави. До завершення гри тернополяни створили ще низку гольових моментів. Найнебезпечніший із них на "совісті" Тараса Яворського, який вийшов на заміну. Півзахисник, пробиваючи зі штрафного, влучив у хрестовину воріт господарів.

Нива зуміла довести гру до логічної перемоги та вдало стартувала у Першій лізі. Результат гри повністю відповідає подіям на полі. Не зважаючи на стартовий мандраж, футболісти з Тернополя зуміли показати всі свої найкращі можливості, а найголовніше, що вони змогли реалізувати свої моменти.

Менш ніж за тиждень Нива постане перед власними вболівальниками у першій домашній грі сезону. 19 липня жовто-зелені прийматимуть Миколаїв, який свій перший матч програв у Кіровограді.