Збірна України виграє у Туреччини і виходить у плей-офф Всесвітньої Універсіади

категорія: Футбол | дата: 10 07 2013

Підопічні Володимира Лозинського сьогодні, 10 липня, здобули першу перемогу на Універсіаді у Казані і вийшли до наступного раунду змагань.

Нагадаємо, що за збірну України виступає трійка тернопільських футболістів — Ігор Курило та Ігор Мединський, а також Богдан Семенець.

Центральний захисник Ігор Курило втретє поспіль вийшов у основі збірної України, як і його партнер Ігор Мединський. А от Богдан Семенець, який 13 липня одружується, вкотре залишився на лаві запасних зі своїм одноклубником, воротарем Миколою Плетеницьким.

Інший результат окрім перемоги, збірну України у матчі проти Туреччини аж ніяк не влаштовував. Ситуація у групі склалася таким чином, що підопічні Володимира Лозинського разом із турками ділили 3 та 4 місце у групі. Тому збірній України потрібно було обов'язково заробляти три очки у заключній грі групового етапу, а також сподіватися, що збірна Японії у паралельній грі не програє Уругваю.

Перший тайм відповідальної для України зустрічі пройшов у спокійному руслі. Команди кілька разів обмінювалися небезпечними ударами, але не більше. Єдине, що запам'яталося, це агресивна гра з боку турків, які часто фолили на українцях.

Веселіше стало після перерви, коли екс-футболіст тернопільської Ниви, а нині нападник кіровоградської Зірки Ярослав Галенко відкрив рахунок у матчі (1:0). А майже через десять хвилин після цього Сергій Кравченко подвоїв перевагу збірної України (2:0), забивши свій другий гол на Універсіаді.

Але не пройшло і двох хвилин, як гравець збірної Туреччини скоротив відставання (2:1). Проте розвинути свій успіх туркам не вдалося. За п'ять хвилин до завершення матчу суперники України ще й залишилися у меншості. Свою команду, отримавши друге попередження, підвів Ценк Каплан.

Натомість збірна України на останній хвилині остаточного часу зняла всі питання про переможця цієї зустрічі. Андрій Ківа забив гол на 90-ій хвилині (3:1) і приніс команді путівку у наступний раунд турніру. У паралельній грі Японія мінімально здолала Уругвай (1:0) і саме це дозволило збірній України стати другою у групі. Тепер на команду очікують матчі плей-офф.

Україна – Туреччина 3:1

Голи: Галенко 51, Кравченко 63, Ківа 90 – Такіл 65

Україна: Левченко, Пінчук, Бочкур, Курило, Зозуля, Нурідінов, Кошелюк (Башлай 89), Ківа, Мединський, Кравченко, Галенко (Панасенко 79)

Туреччина: Кайя, Каплан, Челік, Давран, Інанц (Кузей 59), Сен (Чакір 48), Тюрк, Такіл, Єлдирим, Еге, Алладіноглу (Айдін 81)

Попередження: Каплан, Алладіноглу, Нурідінов, Галенко, Кошелюк, Тюрк, Чакір

Вилучення: Каплан 85 (друга жовта)