Студентська збірна України розгромно поступається японцям

категорія: Футбол | дата: 08 07 2013

Сьогодні, 8 липня, свій другий матч на Всесвітній Універсіаді у російській Казані провела збірна України з футболу, за яку виступають три тернопільських футболісти.

Нагадаємо, що у першій грі збірна України втратила перемогу над Уругваєм, зігравши внічию (2:2). Один з голів тоді забив захисник футбольного клубу Тернопіль Ігор Курило. На матч проти Японії Ігор теж вийшов в основному складі збірної разом зі своїм земляком — Ігорем Мединським.

Японія у першому матчі розтрощила збірну Туреччини (4:0), а тому українцям потрібен був позитивний результат у цьому матчі. Саме збірна України відкрила рахунок першою На 29-ій хвилині матчу голом відзначився футболіст армянського Титану Роман Климентовський (0:1). Японці у першому таймі були доволі пасивними, але все змінилося після вилучення того ж Романа Климентовського, який ще наприкінці першого тайму залишив свою команду у меншості.

У другій частині матчу збірну Японії, як кажуть, прорвало. Асакакі зрівнює рахунок на 55-ій хвилині (1:1). Одразу ж тренерський штаб збірної України кидає у бій тернополянина Богдана Семенця. Проте на 65-ій хвилині Курумая виводить Японію вперед (2:1), а ще за десять хвилин Мацумото відправляє збірну України у "нокдаун" (3:1). Остаточно добив підопічних Володимира Лозинського другий гол від японця Асакакі, який він забив на 82-ій хвилині, встановивши остаточний рахунок у грі (4:1).

10 липня Україна проведе заключний матч у групі проти збірної Туреччини.

Японія – Україна 4:1

Голи: Асакакі 55, 82, Курумая 65, Мацумото 76 - Климентовський 29

Японія: Фуджисіма, Огава, Танігучі (Шимода 85), Тераока, Кубота, Нагасава, Асасакі (Мінагава 84), Кітузуме, Чажима (Амано 88), Курумая (Обу 87), Мацумото

Україна: Левченко, Пінчук, Климентовський, Бочкур, Курило, Зозуля, Нурідінов, Ківа (Семенець 57), Мединський (Башлай 74), Кравченко, Добрянський (Галенко 36(Лісовський 88)

Попередження: Танігучі

Вилучення: Климентовський 42