Про нас
увійти

Грабівці і Шляхтинці — лідери футбольного чемпіонату Тернопільського району

категорія: Футбол | дата: 08 07 2013 | переглядів: 1408
Грабівці і Шляхтинці — лідери футбольного чемпіонату Тернопільського району

Продовжуються баталії в чемпіонаті Тернопільського району по футболу. В неділю, 7 липня, було зіграно матчі чергового туру, а також відбулося ряд перенесених зустрічей.

Як повідомив Номер один заступник голови Тернопільської районної федерації футболу Юрій Бучинський, у першій лізі зафіксовано такі результати: В.Глибочок – Шляхтинці (0:8), Біла – В. Березовиця (1:0), Дубівці – Плотича (3:0), Озерна – В. Бірки (3:3), Грабівці – В. Глибочок (4:1), В. Гаї – Івачів (1:1), Домаморич – Шляхтинці (2:3).

Друга ліга, група "А": Підгороднє - Плотича-2 (7:2), Курівці – Петрики-2 (0:2), Пронятин – Стегниківці (4:1), Довжанка – Забойки (0:1), Гаї Шевченківські – Лозова (9:0).

Група "Б": Баворів – Прошова (0:1), Білоскірка – В.Березовиця-2 (0:3), В.Лука – Товстолуг (2:2), Ігровиця – Мишковичі (0:5), Буцнів – Петрики (2:4).

Група "В": Байківці – М. Ходачків (6:3), Динамо – Дичків (7:0).

В першій лізі в лідерах перебувають колективи з Грабівців і Шляхтинців, в активі яких по 19 очок. Третіми йдуть представники з В. Бірок – 16 очків. В групі "А" по другій лізі також по 19 очок набрали команди з Гаїв Шевченківських і Забойок. Цікава зустріч відбулася в В.Луці, де зустрічалися лідери групи "Б". Господарі протягом гри перемагали футболістів з Товстолуга (2:0), але гості знайшли в себе сили зрівняти рахунок — (2:2). То ж команда з В. Луки втратила перші очки в чемпіонаті, та все ж лідирує з 19 заліковими пунктами.

Футболісти з Товстолуга йдуть другими — 17 очок, Мишковичі — треті (16 очок). В групі "В", не зважаючи на розгромну поразку (0:7), продовжує лідирувати колектив з Дичкова — 16 очок. По 15 залікових балів набрали представники з Динамо і Байківців.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook