Про нас
увійти

Матч тернопільської Ниви транслюватиме ТРК Футбол!

категорія: Футбол | дата: 08 07 2013
Матч тернопільської Ниви транслюватиме ТРК Футбол!

Матч другого туру чемпіонату України серед команд першої ліги між командами Нива (Тернопіль) та МФК Миколаїв покаже в прямому ефірі ТРК Футбол.

Як повідомив клубній прес-службі президент ФК Нива Автанділ Мдінарадзе, даний поєдинок уже включений у телевізійну сітку телеканалу Футбол.

— Матч Ниви з МФК Миколаєвом став свого роду матчем туру і винесений за межі усіх інших матчів. Відбудеться він 19 липня о 18:00. Зазначу, що одразу після нього відбудеться один з календарних матчів Прем'єр-ліги, — розповів Автанділ Мамійович.

Як зазначив президент ФК Нива, потрапити в сітку ТРК Футбол було справою непростою. Більше того, на сьогодні є невирішеними деякі технічні питання щодо трансляції (облаштування спеціальних платформ для відеокамер тощо). Однак, клуб взяв на себе відповідальність, що до дня матчу все вдасться врегулювати і тернопільський стадіон, один з небагатьох у Першій лізі, буде готовий провести пряму телевізійну трансляцію, яку зможуть подивитися вболівальники футболу зі всієї України.

Джерело: ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook