Нива та Карпати сильнішого не виявили

категорія: Футбол | дата: 06 07 2013

Сьогодні, 6 липня, тернопільська Нива у Чопі провела свій третій спаринг на навчально-тренувальному зборі на Закарпатті. Як і у двох попередніх контрольних поєдинках була зафіксована нічия — (1:1). Цього разу тернополяни миром розійшлися з дублерами львівських Карпат.

Першу небезпеку створили гравці Ниви. Центральний оборонець Василь Білий підключився до атаки та наважився на удар метрів з 30-ти. М'яч і ворота розминулися в кількох сантиметрах. Далі ще один оборонець Віталій Романюк здійснив фланговий прохід з наступною передачею в центральну зону атаки. Першим на м'ячі опинився Ігор Мельник, котрий завдав підступного удару головою. Дивом молодий кіпер Карпат зумів зреагувати на постріл тернопільського півзахисника.

Впродовж 15-20 хвилин тернополяни сиділи на воротах суперника, зробили велику кількість навісів та прострільних передач, однак жодна з них не принесла успіху. Найближчим у цих епізодах до успіху був Шестаков. Ближче до кінця першого тайму Григорій Баранець розіграв "спартаківську" стінку з Малишем. Останній поцілив у рамку, але і цього разу кіпер Карпат виявився на місці. Коли ж стрілка секундоміра проходила останнє коло у першому таймі, Нива зуміла відзначитися. Після подачі кутового у виконанні Григорія Баранця, найкраще в повітрі зіграв капітан Ниви Микола Лазорик і ударом головою відкрив рахунок у матчі (1:0).

Другий тайм проходив під акомпанемент спеки (+30°C), тому швидкості стали меншими, разом з тим, справжньої чоловічою боротьби на футбольному полі, яке між іншим, було в ідеальному стані, побільшало. У ці хвилини суперники обмінювалися гострими випадами, але якщо м'яч після удару Ігоря Мельника в нижній кут воріт, кіпер львів'ян зумів перевести на кутовий, то карпатівці своїм шансом скористалися сповна. Прострільну передачу з наступним ударом кіпер Ниви Андрій Новак нівелював, однак відбив шкіряного прямо перед собою і молодому львів'янину не було складно повторним ударом переправити м'яча в ворота (1:1).

У час, що залишався, Нива спромоглася ще на два небезпечні моменти, але ані Шестаков, ані форвард, який перебуває в команді на перегляді, своїми шансами не скористалися, пробивши в обох випадках з близької відстані повз ворота.

Склад Ниви: Новак, Лазорик, Білий, Яневич, Романюк, Шестаков, Мельник, Б. Баранець, Г. Баранець, Загинайлов, Малиш.

На заміну виходили: Гребинський, Басараб, Яворський, Кікоть, Товкацький та нападник, який перебуває у команді на перегляді.

Джерело: ФК Нива